2737
2739

دقیقا

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هول بودن میباره ازشون خاله زنک های بدبخت

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
2731

من دیشب فهمیدم ب مردی ک چتروم اینا معرفی کردم متاهله....

دنیا رو سرم خراب شد

حالم بد شد ک ریدم تو زندگی زنش

این پیامو بش فرسادم:

«

یعنی دیشب انقدر حالم بدشد

یکم فکر کردم

دیدم من ب تنهایی ریدم تو زندگی زنت

دیدم من بدبختش کردم

دیدم من ب خاک سیاه نشوندمش

فقط نمیدونم نمیدونم....امیدوارم حلالم کنه

منی ک با پسر عادی حرف نمیزنم ... چطوری خدا زده کمرم ک دارم با مرد متاهل میحرفم؟

چقد من عوضیم...؟خیلیی خیلییی

فقط امیدوارم خانومت حلالم کنه منو ببخشه..💔

دیگم اقای محترم از اینجا ب بعدو من نیستم ....متاسفم 🤝🏻💔»

از ریدم تو زندگی زنت یعنی باعث شدم ریده بشه به زندگی زنت

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻

هنوز ندیدی زنایی رو که اینجا میان تاپیک میزنن با اقایی خصوصی اینجا حرف میزدم وابستش شدم😑

من واقعا نمیتونم تصور درستی از اقایون اینجا داشته باشم این احمقا چطور وابسته میشن

2738

نمیان برای  آشنایی میان تو. سایت عمومی و اسم این سایت نی نی سایتا ولی نصفش موضوعات دیگه سن اصلا تاپیک های بارداری بازدید نمیگیره باورکن

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
چ چترومی معرفی کردی؟  کجا باهاش چت میکردی

همینجاااا همینجااااا

من دیشب فهمیدم ب مردی ک چتروم اینا معرفی کردم متاهله.... دنیا رو سرم خراب شد حالم بد شد ک ریدم تو ...

همینجوری چرا پیام دادی ریدم تو زندگی زنت😐

باید میریدی تو خود مرده بعد بلاک و تمااام

2706