2737
2739
عنوان

خانمای متاهل بیاین

160 بازدید | 16 پست

بچه ها نامزدم حقوقش ماهی حدودا ۳۰ تومن هست ماشینم داره ولی فعلا خونه نداره باید مستاجر باشیم ب نظرتون میتونیم یه زندگی نرمال داشته باشیم بااین گرونی ها؟؟البته من خودمم کار میکنم

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی داره کجا زندگی کنید

مثلا تهران کرایه ها خیلی زیاده و همچنین هزینه ها.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ارررره چرا نشه

ماهی ۵ بدید اجاره باز ۲۵ میمونه

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️
2740
بستگی داره کجا زندگی کنید مثلا تهران کرایه ها خیلی زیاده و همچنین هزینه ها.

اصفهان زندگی میکنیم

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍

بله خوبه.. همینکه خودتم کار میکنی خوبه.. همسر منم تقریبا تو همین مقدار درامدش.. ولی من خانه دارم. خداروشکر تونستیم خونه بخریم البته در حال تکمیل شدن یه ماشین پراید هم فعلا داریم که بعد میفروشیم. ولی در کل خوبه هزینه ها رو باید مدیریت کرد

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
وضع پدرتون چطور هستش؟ با همینقدر حقوق پدرتون خانوادتون زندگی نرمال دارن یا نه؟

پدرم خونه برا خودشه 

مسئله من فقط خونه س وگرنه خرجای دیگه  که بلاخره جور میشه

اصفهان زندگی میکنیم

من از اونجا اطلاع ندارم.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706