2733
2734
همسایه ها ما اکثرا کباب دارن خصوصا جمعه ها و مناسبتا

آخه گلم کاری ندارما 

ولی مثلا ما دوتا همسایه ی دیوار به دیوار داریم ، هر خانواده تقریبا ۵ نفر ۱ سیخ کباب و یک کفگیر برنج هعی مسخره میکنن

شماهم فردا شب درست کن 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی این چیه پختی 

فک نکنم درست بشه 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
2731
نمیدونم اسمش.  یه تیکه مرغ و یه هویج ریزشده و فلفل دلمه زدم بش

خب نتونیستی بپزی دیگه برنجه خمیر شده آب زیاد ریختی وگرنه غذای خوشمزه ای می شد هویز هم ریز رنده نمی کردی با رنده درشت رنده می کردی برنج رو جدا می مختی مرغ و هویچ و فلفل دلمه هم جدا بد با برنج می خوردی نعمت خدا رو حیف کردی

مردم سالی ۲ یا ۳ بار ۲ سیخ کباب بپزن برای همسایه هم ببرن؟

میتونن تو بالا پشت بوم درست کنن ک بوش تو بقیه خونه ها نره! ساختمونه بزرگ و کوچیک توشه حالا ک بو راه میندازن یه بند انگشم بذارن بسه ک دِین و گناه روشون نباشه

2738
نمیدونم اسمش.  یه تیکه مرغ و یه هویج ریزشده و فلفل دلمه زدم بش

حتی نمیدونی چیه مجبور بودی بپزی آشپز های حرفه ای هم کم پیش میاد غذای من در آوردی درست کنن ،اون یه تیکه مرغ رو الویه میکردی راحت‌تر بود

هیچ وقت غذاهام خوب نمیشه    

چندسالته؟

خب نتونیستی بپزی دیگه برنجه خمیر شده آب زیاد ریختی وگرنه غذای خوشمزه ای می شد هویز هم ریز رنده نمی ک ...

از خودم متنفرم هزار دفه گفتم من آدم آشپزی نیستم و نخواهم بود شوهرم هی میگه تو میتونی😔

2706