2737
2734

گوشیم سامسونگه از تم هاش خوشم نمیاد اونقدر تم عوض کردم خسته شدم سرم گیج رفت یکی گف اگه منطقه گوشیتو عوض کنی تم هاشم عوض میشه اگه سر در میارین بگین

و عکس تم گوشیتونو بفرستین ببینم مرسی

تم؟منظورتو متوجه نمیشم

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این چه باحاله گوشیت چیه؟

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2740
شکل آیکونهای گوشیت دکورشون ،پس زمینت😂

پس زمینه رو که میدونم ولی آیکون هارم مگه میشه تغییر داد؟

این چه باحاله گوشیت چیه؟

سامسونگ

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2706