2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لجشو درآوردی حس میکنم یه خورده زمان بده خودش پیام میده 

حس شوهرم

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!
2731
برمیگرده اما شاید از دلت درباره و طلب کارانه بهت پیام بده 

عزیزم درمورد خودم میتونی بگی حست چیه؟ ویژگی یا ماه تولد و ...

بعد حستون درمورد شهر قبولی کنکور و دانشگاه و رشتم چیه؟

یه چیزی حدودی هم بگید کافیه .. چون من شهر راه دور نمیتونم برم 

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
لجشو درآوردی حس میکنم یه خورده زمان بده خودش پیام میده 

توروخدا جواب منو هم بده موضوعی ک ذهنم درگیرشه واقعا چیزی شده یا الکی حساس شدم

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
بیا اونور بهت کامل میگم ..

خب بیا بگو پس

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2740
پشیمونه مثل سگ

اسی حس شیشمی؟؟توروخدا جواب منو بده🥺

موضوعی ک ذهنم درگیرشه واقعا چیزی شده یا حساس شدم؟

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
بپرس

موضوعی ک ذهنم درگیرشه واقعا چیزی شده یا الکی حساس شدم و چیزی نشده؟

حس مرضیه ب من چیه؟حسادت؟یکم راجبش توضیح میدی🥲

بپرس

توروخدا بیا جواب منو بده خیلی ذهنم درگیره🥺💔

2706