2737
2739
عنوان

کسی شقاق داشته؟؟ یا اطلاعی دارع💔

136 بازدید | 23 پست

سلام خانما من حدود فکر کنم دوساله ک‌بخاطر یبوست اینا شقاق گرفتم..

و الان رابطه جنسی دو دفعه  انجام دادم   این دفعه زجر اور بود ولی اون‌لحظه خون‌اینا نیومد فکر کنم..

الان  یخوردع بیشتر سختم شده  تو لحظه دستشویی..

دکترم نمیتونم برم باید چکنم؟

رابطه جنسی چه ربطی به شقاق داره ، شقاق مقعده ها

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رابطه جنسی چه ربطی به شقاق داره ، شقاق مقعده ها

از پشت رابطه داشته

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم

پماد رکتول خیلی جوابه

با سرنگ وارد مقعد کنی

روغن زیتون رو تو رژیم غداییت بیار

نادان تر از کسایی که ویژگی چند تا آدم اطرافشون رو دیدن و به کل افراد یک قوم نسبت میدن نداریم.
2738
از پشت رابطه داشته

خیلی بی فکره پس ، راهنمایی ای براش ندارم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
رابطه از پشت کردم

چه وحشتناک من دورانی که شقاق داشتم نمی‌تونستم اجابت مزاج کنم بعد تو برای لذت یکی دیگه خودتو شکنجه ی ساواک کردی؟

2706