2737
2739
عنوان

نظرتون راجب اسم رباب چیه؟

173 بازدید | 23 پست

تاپیک هارو دیدیم خیلیا میگفتن خیلی قدیمیه خوب نیست..

من اسمم رباب سادات هست تاحالا کسی نگفته اسمت زشته همه میگن خیلی اسمت قشنگه ۱۶ سالمه.چون خودم نگار دوست دارم اسم مستعارم نگاره تو مجازی اسمم نگاره بازم نمیدونم ینی اونایی میگن اسمت قشنگه الکی میگن؟نظرشما چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به درد این دوره و زمونه نمیخوره. رباب‌ها الان باید زنای سی چهل ساله باشن.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731

منم حدیثه ام ۱۵ سالمه خوشم نمیاد.

از اسمم منظورمه

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(:درخواست دوستی ندید لدفا  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن!یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب از زمان اغثنی:)دوستان توجه کنید باردار نیستم،چون بیکار بودم نشستم تیکر زدم،مهم ترین دلیلشم دختر دوست بودنمه دختری هستم که زیاد از بچه پسر خوشم نمیاد و فقط دختر،دخترم ملیسای مامانش سه دخترای آیندم که جونمو براشون خواهم دادو معرفی میکنم:(ملیسا،ملسا،ماهسان)او بالا لاروما قوربان،او گوزل قیزلریمه قوربان،او جیران قیزلریمه قوربان اولسو آنالارو انشاالله. 
2740

قدیمی شده

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

قشنگ نیس

بگو همه نگار صدات کنن من دخترخالم از همین سن تو اسمشو عوض کرد الان که چند سال گذشته اصلا هیشکی اسم قدیمشو صدا نمیزنه

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

خیلی قشنگه ، من همه زندگیم با خانم رباب حرف میزنم فورا جوابمو میده ، یه روایت هم هست خونه ای که توش رباب باشه بدون فرشته نمی‌مونه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

واسه ی اسم احتیاج نیست آدم دروغ بگه جانم

سليقه ها متفاوته قدیم و جدیدم الکیه همه جیز ک نباید روی مد باشه

شما ببین اسم فاطمه زهرا حسین امیر رضا علی حیدر 

و خیلی اسمای دیگ ک صدها ساله میگذره هنوزم انتخاب میکنن

رباب هم قشنگه

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت

تا حالا نشنیدم کسی این اسمو بذاره شما اولین نفری 

نگار خیلی قشنگه تونستی اسمتو عوض کن تو شناسنامه بذار نگار

ایران=سرزمین کهن   سرزمین بزرگان و شریفان                 ایرانی=شیر پاک خورده با تاریخی هزاران ساله                      
2706