2733
2739

واقعا برای لاغری تاثیر گذاره یا فقط تبلیغات هست

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
بله تاثیرداره.وقتی میخوای بری پیاده روی بپوش.عالیه

شما نتیجه گرفتی ؟چندسایز کم کردی؟

بعد درطول شبانه روز چند ساعت استفاده ازش مجازه

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما نتیجه گرفتی ؟چندسایز کم کردی؟ بعد درطول شبانه روز چند ساعت استفاده ازش مجازه

من ساعت شنی استفاده نکردم مشابهشو استفاده کردم.لاغری موضعیش خوب بود....شکم و پهلو رو آب کرد...البته من فقط روزی ۱ ساعت موقع پیاده روی استفاده کردم.طولانی مدت استفاده نکن.چون باعث میش عضلات شکم و روده ها تحت فشار باشن ....

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2728