2733
2734

بدی آلودگی هوای شدید ، ترافیک همیشگی 

خوبی امکانات 

تهرانم

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همینکه توی شهر خیلی کوچیک خودم زندگی نمیکنم خییلی خوبی داره😂

توی شهر خودمون حتی کسایی پشت سرم حرف میزنن که منو ندیدن انقدرم خوب پشت سرم حرف میزنن دوست دارم دو کیلو تخمه بخرم برم شهرمون بشینم روبه روشون گوش کنم فقط

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
2738

من تو شهرستان بزرگ شدم ولی الان تو شهر بزرگ زندگی میکنم.از خوبیاش اینه که امکانات بیشتری داره بازار بزرگ و بیمارستان دولتی و اینکه سر مردم تو زندگی تو نیست. از بدیاشم ترافیک لامصبه. من یه ساعته میرفتم تو شهرستان کارمو انجام میدادم میومدم ولی اینجا هنوز یه ساعت تو راهی تا مثلا برسی به دکتر😭کلافم

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
من تو شهرستان بزرگ شدم ولی الان تو شهر بزرگ زندگی میکنم.از خوبیاش اینه که امکانات بیشتری داره بازار ...

چرا من اصلا برام مهم نیس ترافیک البته تاحالام بجز دم عیدی تو ترافیک نیفتادم اصلا فکرشم نمیکنم هرجا بخوام میرم میام 

من تبریزیم ...همش خوبه اصلا بدی نداره راشیم خداروشکر از همه لحاظ

این ترافیک تبریز منو کشته فقط

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
چرا من اصلا برام مهم نیس ترافیک البته تاحالام بجز دم عیدی تو ترافیک نیفتادم اصلا فکرشم نمیکنم هرجا ب ...

تو شهرستان بخدا من یه ربعه کل شهر رو دور میزدم ولی اینجا مثلا بخواییم بریم خونه اقوام کم کمش ۴۵دیقه توراهیم.هم دوره مسیر و ترافیک هم همیشه هست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706