2737
2734

فامیلا نزدیک ی دو س نفر خیلی شکاکن و پارانویا دارن ولی قرص نمیخورن .میترسم ژنش تو من باشه و در اینده دچارش شم .راهی برا کنترل هست ک نگیرم؟

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما باید قرص بخوری

چرا قرص بخورم .هنور ک دچارش نشدم 

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
2728

هر موقع این حس شکاک بودنو پیدا کردی جلوشو بگیر 

اونا هم اشتباه میکنن قرص نمیخورن چون هر چی زودتر شناسایی کنی و جلوشو بگیری بهتره 

اما اونقدر هم حساس نباش 

شاید اصلا شما این مشکل و پیدا نکنی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
چی هست

بیماری شکاکی ب همه شکاکن فک میکنن همه بشون میخوان اسیب بزنن

هر موقع این حس شکاک بودنو پیدا کردی جلوشو بگیر  اونا هم اشتباه میکنن قرص نمیخورن چون هر چی زود ...

همین الان من وسواس فکری دارم .ب طور عمدی این افکار این افراد شکاک رو میاره تو مغزم ک بترسم از این فکرا نمیترسم ک ب کسی شکاک باشم .ازین میترسم ک چرا این فکرا میاد سرم بعد عمدی این فکرارو بیشتر میکنم.از وقتی اونارو دیدم ک ترسیدم مثل اونا بشم این فکرا بیاد تو سرم این فکرا اومدن اذیتم میکنن .ک دوس دارم سرمو بزنم تو دیوار ک چرا بش فک کردم .من همش میخوام برا هرچی برم دکتر .و از همه بیماریا میترسم .ولی این افراد بیماریشونو قبول ندارن و میگن ک عادین .ولی من همشب خودم میگم ک دارم .نمیدونم

2740
همین الان من وسواس فکری دارم .ب طور عمدی این افکار این افراد شکاک رو میاره تو مغزم ک بترسم از این فک ...

همین وسواس فکری هم از همین جاها شروع میشه 

اونم باید زودتر جلوشو بگیری 

حواست و پرت کن 

هر موقع دیدی این افکار اومد سراغت برو یه کار دیگه بکن 

اگه هم میخوای میتونی پیش تراپیست بری کمکت کنه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
همین وسواس فکری هم از همین جاها شروع میشه  اونم باید زودتر جلوشو بگیری  حواست و پرت کن&n ...

الان کاری با وسواس ندارم .اینو کلا میخوام برم دکتر براش .الان ترس من رو پارانویاس و فکراش ک میان تا ازارم بدن .ک بترسم ک بگم نکنه پارانویا دارم .الان من پارانویا دارم یا همون وسواسه