2733
2739
عنوان

کدوم استان برم؟

118 بازدید | 13 پست

خانمای گل من خیلیییی به سفر علاقه دارم.تابستون ایران نیستم.میخوام قبل از تابستون چند تا از جاهای ایران را با شوهرم برم.

استان چهارمحال وبختیاری نرفتم.کردستان و ایلام هم نرفتم.

کلا این ۳تا استان غرب کشور را نرفتم

کدومشو برم به نظرتون؟تعریف این ۳تااستانو شنیدم که طبیعتشون محشره 

چهارمحال وبختیاری هم خیلیییی شنیدم ولی خب جاده هاش را بلد نیستم.کلا برام ناشناخته اس 

و همسرم میگه نریم چون نمیدونیم چطوریه

31+1استان--/

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو زنجان منم بیام خونه مامانم اینا با هم بگردیم

تابستوناشم خنکه 🫠

جاهای دیدنی هم داری

خودت را چگونه ساختی؟؟؟!!!                                                          زخم به زخم
2740
برو زنجان منم بیام خونه مامانم اینا با هم بگردیم تابستوناشم خنکه 🫠 جاهای دیدنی هم داری

داره

خودت را چگونه ساختی؟؟؟!!!                                                          زخم به زخم
برو زنجان منم بیام خونه مامانم اینا با هم بگردیم تابستوناشم خنکه 🫠 جاهای دیدنی هم داری

دقیقا 👏

ساغول سنی 

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق فیلم _موسیقی_طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم     آی دی من توی  سایر پلتفرم ها : salehioriginal 

شهرمون زنجان رو پیشنهاد میدم 

کلی جاهای دیدینی ، تاریخی ،طبیعت زیبا وپاک ترین آب و هوای کشور رو داره 

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق فیلم _موسیقی_طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم     آی دی من توی  سایر پلتفرم ها : salehioriginal