2737
2734
خوشبحالت  واقن من ی سال پشت کنکور موندم از رو بیکاری ب این چیزا فکر میکنم رشتم انسانیه بنظرت رو ...

ببین عزیز علاقه خیلی مهمه 

خیلی زیاد

روان شناسی اگه علاقه داشته باشی جای پیشرفت خیلی داره. چون اکثر تا مقطع کارشناسی ولش میکنن و دیگ ادامه نمیدن و راه برای کسایی مثل شما ک علاقه دارن باز میشه. 

راهی رو انتخاب نکن ک بقیه میگن 

خودت مسیر رو انتخاب کن و ب بقیه راه جدید رو نشون بده

🥀زخم هایم را دوست دارم🥀آنها شاهدان اصلی هستند که چگونه شجاعانه زندگی کردم🥀
ببین عزیز علاقه خیلی مهمه  خیلی زیاد روان شناسی اگه علاقه داشته باشی جای پیشرفت خیلی داره. چو ...

روانشناسی بخونم بعد  بنظرت برم برا ازمون استخدامی آموزش پرورش ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🥲🥲🥲آره واقعا چون فکر کردم ب هیچ دردی نمیخورم ب این فکر افتادم حس میکنم از همه هم سن و سالام عقب م ...

نه اصلاا

من خودمم یک سال پشت کنکور موندم. میدونم الان چ قدر زجر میکشی از لحاظ روحی

ولی این قدر ادم هستن ک توی سنین بالا تازه شروع کردن. من خودم همکلاسی های بالای سی سال دارم فرض کن! 

تو الان توی بهترین سن خودت هستی

فقط باید ب افکار و روزمرگی ک بهت غلبه کرده، مسلط شی

روانشناسی بخونم بعد  بنظرت برم برا ازمون استخدامی آموزش پرورش ؟

من دقیق اطلاع ندارم. ولی شنیدم اگه روان شناسی رو تا مقطع دکترا بخونی میشه مطب زد 

راجبش تحقیق کن

2731
نه اصلاا من خودمم یک سال پشت کنکور موندم. میدونم الان چ قدر زجر میکشی از لحاظ روحی ولی این قدر ادم ...

مرسی عزیزم راهنماییم کردی  اولش گارد گرفتم و ناراحت شدم بعد فکر کردم دیدم واقعا راست میگی حق با شماست 🤦🏾‍♀️🤦🏾‍♀️🤦🏾‍♀️چقد اسکلم من اخه

هیچوقت نفهمیدم یه دختر ۱۹ ساله چرا باید عاشق مسئولیت و دردسرای  ازدواج و.... باشه

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
مرسی عزیزم راهنماییم کردی  اولش گارد گرفتم و ناراحت شدم بعد فکر کردم دیدم واقعا راست میگی حق با ...

نه عزیزم درک میکنم😂مجازیه دیگ

گاهی اوقات بالاخره ادم نیازه ی سری حرف هارو بشنوه تا ب خودش بیاد

ب نظرم الانم تو یادت رفته کی هستی و چه قدر توانایی و استعداد داری

فقط ب خاطر شرایط و موقعیت خودتو فراموش کردی. 

ی کاری ک من زمانی پشت کنکور بودم و حالم بد بود انجام میدادم

این بود ک تمام افکار بدمو مینوشتم. اخرشم کاغذه رو پاره میکردم. انگار مغزم خالی میشد

و دوباره یادم میومد ک من اون چیزی ک ذهنم میگه نیستم. 

امتحان کن ب نظرم خیلی جوابه

2738

تو نی نی سایت یاد گرفتن هرکسی که میگه میخوام تو سن کم ازدواج کنم میگن از مجردیت لذت ببر، زوده و... .  ما شدیم مثل نسل 100 سال پیش که تنها هنر زن رو ازدواج میدونستن با این تفاوت که معتقدیم زن باید تو یه محدوده که معلوم نیست از طرف کی منتشر شده ازدواج کنه و اگه قبلش ازدواج کنه بدبخت میشه. بهتره که یادبگیریم همه انسان ها مثل هم نیستند و علاقیقشون متفاوته. من موافق ازدواج پایین 18 نیستم ولی بعد 18 سالگی در حالی که میتونه توی نظام سیاسی یه کشور دخیل باشه، ازدواج کردنش با انتخاب خودش مشکلی نداره... 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐

گلم یذره چشم و گوش تو باز کن 

ببین الان خانوما چقدر باسواد و اهل پیشرفت شدن 

کتاب میخونن شغل های مختلف و خوب دارن به فکر تحصیل و رسیدن به هدف هاشونن استقلال بدست میارن 

نمیگم حتما این حرفم درسته ولی من خودم اگه پسر باشم دنبال یه دختر خانم مودب و با سواد میگردم کسی که تو اجتماع بوده باشه اهل تحصیل و پیشرفت باشه حرفه بلد باشه 

الان کیس های مناسبی برای ازدواج پیدا نمیکنی

اشتباه‌نکن‌عزیزم

من‌خیلی‌به‌ازدواج‌فکر‌میکردم‌ولی‌الان‌مثل‌چی‌تو‌

گل‌گیر‌کردم‌.

سعی‌کن‌اگه‌خواستگار‌داشتی‌ عاقلانه‌تصمیم‌بگیر

وشرایط‌خودت‌‌واون‌بسنج‌.

و اینکه نظر شخصی من اینه که اگه یه فرد پولدار باشه و بی عرضه همون پولش رو هم به باد میده ولی اگه یه فرد وضعیت نرمالی برای شروع زندگی داشته باشه میتونه خودش رو به سطح های بالا هم برسونه. به نظرم روی کیس های معمولیت بیشتر فکر کن. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
2706