2733
2739

سلام پسرم قدش۹۹ وزنشم۱۶هست و سه ماه دیگه میشه۴سالش، خیلی ریزه همش خانواده ی شوهرم میگن شبا زود بخوابیم فلانی انقد قدش خ به و بچه ی فلانی انقد خ به، من الان چیکار کنم همه نوع تقویتی بهش دادم، دسترسی به دکتر غدد ندارم فعلا

توروخدا اگه چیزی بلدین بگین بخدا ثواب داره، چون قد پسر چهارساله باید۱۱۰باشه حداقل تا آینده قدش خوب دربیاد

نمیدونم باید چیکار کنم، انقد غصشو میخورم، خواهشا نگید ژنتیک، که الان هرکی میبینم قد خودشون کوتاه بچشون ماشالا درشت و قد بلند، مشخصه قشنگ بهشون چیزی میدن اما نمیگن، آدم برای دیگرانم بگه چی میشه از قد اونا کوتاه میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والله من که چیزی نمیدم ولی همه چیزش اکی هست یعنی تونمودار سبزه ولی شبا ساعت ۱۰ میخوابن هفت هم بیدار میشن

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
نمیدونم باید چیکار کنم، انقد غصشو میخورم، خواهشا نگید ژنتیک، که الان هرکی میبینم قد خودشون کوتاه بچش ...

عزیزم تحصیلاتت چقدره؟!ژنتیک رو کلا میبری زیر سوال قد کوتاها بچشون هم کوتاه میشه اگه یه سرچ کنی داروی بلندی قد وجود نداره تو سن رشد یه سری ورزشا میدن چند سانتی بهتر میشه این حرفا رو جای دیگه نزن بهت میخندن

عزیزم تحصیلاتت چقدره؟!ژنتیک رو کلا میبری زیر سوال قد کوتاها بچشون هم کوتاه میشه اگه یه سرچ کنی داروی ...

راست میگی بهم میخندن، هرکی سواد داشته باشه و پول داشته باشه آدمه، واقعا دلمو شکستی کاش آدم با کسی اینطور حرف نزنه، من همه ی دخترعمو ها و پسرعمو و.. قد بلندن درحالیکه پدر من از همه ی عموها و عمه ها م بلند تره ماشالا، نزدیک یک و نود، و مادرامون تقریبا متوسطن،پس چرا همیشه برای من ژنتیک هست برای بقیه نیست، حتی اون عموم که از همه کوچیک تره و خانومشم متوسطه ماشالا پسر دخترش یک و نود قد شونه

من دیدم که میگم

والله من که چیزی نمیدم ولی همه چیزش اکی هست یعنی تونمودار سبزه ولی شبا ساعت ۱۰ میخوابن هفت هم بیدار ...

چطور همیشه زود میخوابن، من با خانواده ی همسر و برادر شوهرا تو یه ساختمونیم، واصلا آرامش ندارم نمیدونم باید چیکار کنم

2740
خوبه که  برای ۳ ساله  بچه من ۶ سالشه قدش ۱۰۳ هست با وزن ۱۶  

عزیزم قدش تو دور و بریا خیلی کمه از همشون کوچیک تره، شما هم حتما به فکر پسرت باشه چون خودشون بزرگ بشن میشهدغصشون مخصوصا برای پسر خیلی سخته

مادر خودش آورده باید به فکرآینده هم باشه

راست میگی بهم میخندن، هرکی سواد داشته باشه و پول داشته باشه آدمه، واقعا دلمو شکستی کاش آدم با کسی ای ...

دلت رو نشکستم اینجا نظر میپرسی جواب میگیری بهت گفتم هر حرفی رو نباید زد اول تحقیق کن وبعد بگو ژنتیک وجود نداره شما میگی مادراتون متوسطن خب شما به مادر کشیدی اونا به پدر کشیدن بچه از شما وشوهرتربه وجود میاد دیگه به کس‌دیگه که نمیره من مثلا خانوادمون قدشون متوسط کوتاهه منم متوسط شدم دختر خالم کوتاه ارثیه عزیزم تو سن رشد باید ببری دکتر ببریش بسکتبال تا قدش بلند شه 

دلت رو نشکستم اینجا نظر میپرسی جواب میگیری بهت گفتم هر حرفی رو نباید زد اول تحقیق کن وبعد بگو ژنتیک ...

خب میگم تو شهر کوچیکی هستیم شوهر احمقمم جایی نم برامون، میخوام حداقل شربتی قرصی میشناسن بهم معرفی کنن تحقیق کنم خوبه  بی

گیرم

چطور همیشه زود میخوابن، من با خانواده ی همسر و برادر شوهرا تو یه ساختمونیم، واصلا آرامش ندارم نمیدون ...

صبح زود بیدارش کن به طبع ظهر دوساعت بخوابون بعد بیدارش کن شب ساعت ده بخوابون دو روز ادامه بدی عادت میکنه سریع میخوابه یکی اینکه تنقلات مغازه بهش نده اگه دادی هم چیس وپفک نده

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم