2733
2739

3روز پیش دکترش بردم استفراغش به این شدت نبود تب داشت داروها خورد بهتر شد از دیروز عصر دوباره شروع کرد به استفراغ الان تب نداره فقط هر چی بخوره حتی اب بالا میاره به شوهرمم میگم بیخیال بیخیال میگه چیزی بهش نده بخوره خوب میشه بعدش هم راحت خوابیده  از دیشب تا حالا از حرص وگریه نخوابیدم دارم دق میکنم دخترم داره جلوم اب میشه کاش به جای دخترم اون شوهر به درد نخورم مریض میشد دارم از حرص میمیرم دستمم بسته هست نه میزاره زنگ بابام بزنم بیاد دکترش ببرم نه خودش کاری میکنه دعا کنید دخترم خوب بشه به جاش شوهرم بمیره 

خدایا شکر 

هیچی نباید بخوره

فقط شربت آندرستون 

و کته ماست

حتی اگر گرسنه هم بود نباید چیزی بخوره

خب خودت آژانس بگیر ببرش

چرا باید یکی ببرت حتما؟؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم هر طوری هست ببرش دکتر.پسر منم اینجوری شده بود یعنی اب می‌خورد بالا می‌آورد بردمش دکتر همونجا خوب شد

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
نمیزاره 3روز پیش دکتر بردم دکتر امپول داده برا تهوع واستفراغ نمیره بگیره منم نمیتونم 

وا عجب دیوث...یه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
هیچی نباید بخوره فقط شربت آندرستون  و کته ماست حتی اگر گرسنه هم بود نباید چیزی بخوره خب خود ...

تا کی نباید چیزی بدم عزبزم اخه داروهاشو هم بالا میاره دکتر متو کلوپیرامید فطره داد اونم بالا میاره 

خدایا شکر