2737
2734

من 15 گیگ گرفتم سه روز پیش الان زده 6 گیگ باقی مونده. با اینکه اینستامو هم پاک کردم فقط یکم میرفتم پینترست که اونم حجم استفادشو تو تنظیماتم زده که مغایرت داره با این ۹ گیگی که دود شده 

نظرسنجی
هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
احتمال زیاد گوشیتون داره خودکار آپدیت می‌کنه برنامه هارو 

نه چک کردم یه یکی دوماهیه اینجوری شده 

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
نی نی سایت،روبیکا،اینستا قاتل نت هستند

مصرف از گوگل و کروم رو واسم زده 30 مگابایت اینستا و روبیکا هم حذف کردم چند وقت پیش

2740
اونقدری که نی نی سایت نت مصرف میکنه اینستا نمیکنه. نتا هم انگار آب قاطیشه

نه بابا حالا من زیادم نمیام نهایتا روزی 300 مگ نی نی سایت ببره بقیش چی .

اونقدری که نی نی سایت نت مصرف میکنه اینستا نمیکنه. نتا هم انگار آب قاطیشه

اره دقیقا

پینترست ف یلتر شکن میخواد فی لتر شکن تون چیه ؟

فلوکس . ولی فیلما بدون vp.n باز میشه

2706