2737
2739
عنوان

کاش دهه ۵۰ یا ۶۰ بودم...+دلیلم.

165 بازدید | 14 پست

اون موقع هر چقدر امکانات کم بود اگه تلاش میکردی موفق میشدی چون اوضاع اقتصادی خوب بود به نسبت حالا.

مثلا اگه کسی پولدار نبود درس میخوند به یه جایی میرسید واسه خودش کسی میشد)):

الان پولدارها پولدار تر میشن بدبخت ها بدبخت تر خیلییییی باید تلاش کنی)):

یعنی اخرین بار که بچه بودم دلار ۳۵۰۰ الان هر روز دلار میشه ۴۰ ۵۰ ۶۰ الانم نمیدونم چه کوفتیه)):

جوانه میزنم به روی زخم بر تنم فقط به عشق بودنم که من زنم که من زنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ذهنیتت غلطه عزیزم مطمئن باش اون دهه هم به دنیا میومدی همینا رو میگفتی

اون دهه شصتیا و دهه پنجاهیایی که موفق نشدن میگن ذهنیت شما غلطه و فلان.

من دهه ۶۰ و ۵۰ موفق دیدم‌باهاشون حرف زدم گفت اگه اوضاع الان بود ما نمیتونستیم موفق بشیم

2731
اون دهه شصتیا و دهه پنجاهیایی که موفق نشدن میگن ذهنیت شما غلطه و فلان. من دهه ۶۰ و ۵۰ موفق دیدم‌باه ...

ذهنیت اونها هم غلطه 

با این ذهنیت جلو بری فقط تبدیل به یه شخصیت قربانی میشی که همه چی رو تو زندگیت موثر میبینی غیر خودت

الانم میتونم چندتا دهه هشتادی و هفتادی بهت معرفی کنم که درامدشون میلیاردیه و از صفر هم شروع کردن

حتی یکی از اشناهای خودم با زعفرون درامد چند صد میلیونی داره

ذهنیت اونها هم غلطه  با این ذهنیت جلو بری فقط تبدیل به یه شخصیت قربانی میشی که همه چی رو تو زن ...

تر هر دهه‌ای میشه بستگی به شرایط خودتو وفق بدی موفق بشی ولی موفق شدن اون موقع ها راحت تر بود دغدغه ها کمتر بود

من زندگی و ساده و بی شیله پیله بودن دهه شصتی هارو بیشتر میپسندم. 

2740
تر هر دهه‌ای میشه بستگی به شرایط خودتو وفق بدی موفق بشی ولی موفق شدن اون موقع ها راحت تر بود دغدغه ه ...

اتفاقا به خاطر اینترنت الان راحت تر شده 

اون موقع ها اگه فروشنده بودی روزی پنجاه تا مشتری داشتی که میومد مغازه و مثلا بیست نفر خرید میکردن

الان هزارتا سایت فروشگاه بازدید میخوره و صدنفر خرید میکنن

بستگی به نگاه ما داره

که وضعیت الان رو چطور ببینیم 

اونایی که نگاه درستی دارن قطعا موفق میشن

و اونهایی هم که میکن نه وضعیت بده خب فرصتی هم نمیبینن تا بتونن استفاده کنن

کاملا موافقم  اون موقع ی دیپلم میگرفتن میرفتن سر کار  الان فوق لیسانس بیکاره طرف

دیپلم چیه اجی طرف میشناسم دیپلم‌ هم نگرفته تا راهنمایی بیشتر درس نخونده استخدامی سازمان دولتی شده الان هم دیگه رسمی نمیشه اخراج بشه😐😂😅

اون موقع همه کارمندا پولدار بودن الان همه کارمندا زیر خط فقره درامدشون

کارمندهای بانک قدیم چقدر وام بهشون میدادن همه سرمایه زیاد خونه و ماشین الان کارمندها حقوقشون تا اخر ماه نمیمونه

اتفاقا به خاطر اینترنت الان راحت تر شده  اون موقع ها اگه فروشنده بودی روزی پنجاه تا مشتری داشت ...

چقدر طرز فکرت بچگونس نمیدونم خودت چیکاره‌ای اما مگه همه فروشنده هستن؟ ما کارمند و .... مشاغل دیگه هم دازیم همه مشاغل که اینترنتی نیستن

مثه این تبلیغاتی که میگن چگونه با اینترنت پولدار شویم یا پزشکی نخون برنامه نویسی یادبگیر😂😂

چقدر طرز فکرت بچگونس نمیدونم خودت چیکاره‌ای اما مگه همه فروشنده هستن؟ ما کارمند و .... مشاغل دیگه هم ...

هرکسی باورای خودش رو زندگی میکنه و شما هم مطمئن باش باورای خودت رو زندگی میکنی :)

2706