2737
2734
عنوان

چقدخوبه خواری خواهرشوهرم روببینم...ازبس پزمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 1276 بازدید | 71 پست
آدم خوب هم بیماری می گیره ولی این بیماری براش آزمایش و زمینه بالا رفتن درجاتش تو اون دنیا هست!  ...

چند بار تا حالا جای اون آدم بدی که حالا رو تخت بیمارستان افتاده زندگی کردی که این محتویات مغزش رو بدونی؟

عزیزم چقدر ساده دلانه بود حرفات سادگیت خیلی زیاده واقع بینانه نگاه کن

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
یکی از آشناهای ما تاجر بزرگ در حد تیلیاردر بود چند وقت پیش سرطان ستون فقرات گرفت تموم کمرش شکافته بو ...

خواهرای منم دوتاشون پزکن از پدر مشترکیم سهم منو داداسم کشیدن بالا مادر من وقتی ما کوچیک بودیم ندانسته ی اما داده تا چندسال پیش هم میخولستن سهممون بدن ولی بالا کشیدن داداشم میگه حلال نمیکنم کوفت سه واقعیت من نمیتونم نفرینشون کنم بخاطر روح پدرم که آروم باشه..

ولی ترچی بلا سرشونم میاد متوجه نمیشن مال یتیمی ک صغیر بودت رو بالا کشیدن ...اصلا ب ابن پول نیاز ندارند درسته خیلی زیاده ی ملک تجاری نزد یک ۴۰میلیارده 

ولی خب خودشون وضعشوندعالیت بچه هاشونم دانشجو پزشکین ...برا اون زیاد نیست ولی برا من زندگین تغییر میمرد 

همون ارثیه منو میدادن یه کار راه مینداختم...

امیدوارپ وجدانشون بیدار شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرای منم دوتاشون پزکن از پدر مشترکیم سهم منو داداسم کشیدن بالا مادر من وقتی ما کوچیک بودیم ندانست ...

شما چه نفرین کنی و چه نفرین نکنی ، عمل بد تقاص داره که طرف باید پس بده! 

حضرت آدم یه نافرمانی کرد و بعد پشیمون شد  از خدا طلب مغفرت کرد تا خدا بخشیدش ولی خدا علیرغم اینکه بخشیدش گفت دیگه از بهشت فرود آ که جایگاه تو دیگه اینجا نیست و به زمین فرستاده شدند!  یعنی حتی ممکنه یه آدم بعد گناه توبه کنه و جبران کنه و خدا هم اون ببخشه ولی دیگه جایگاه قبلی نداره و برای رسیدن به اون جایگاه باید کلی تلاش کنه! 

برای ما هم یه شرایطی شبیه شما برامون پیش آمد منتها اون طرف چند سال پیش فوت کردند آمده بودند به خواب یه آشناها و با یه حالت ناراحت گفته بود هر روز منو می برن و ازم سوال و جواب می پرسند!  شاید اگه اون طرف مال ما رو پایمال و نابود نمی کرد الان سطح زندگی من خیلی بهتر بود! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
تو از داخل زندگی اونا خبر داری؟؟؟ به کارما اعتقاد داری؟ میدونی چقدر همه چی بر میگرده به خودشون؟  ...

آره وجدان راحت رودارن وشک هم ندارم

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 
2728
باحلال خوری همیشه عقبی مگه اینکه ازشغل های خاص جامعه مثه جراح و...باشی یاکارخونه دارو...

با این طرز فکرت همیشه همینطوری میمونی داری ادا درمیاری یا واقعا فکر می‌کنی هر کسی وضعش خوبه حروم خوره ؟ عقل هم خوب چیزیه به خدا کمک بگیری ازش بد نیست 

دعا کن خودت خوشبخت شی

چون اگه تو ازش بری بالا حداقل از دیدتو اون بدبخته

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

چشمم روشن باشه حالا دیگه منو نفرین میکنی عجب زن داداشی دارم من اووووووو 😂

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
2740
حالا قاچاق خیلی هم به ضرر مردم نیست  برادرم دیابت داره یک قرصی هست نیاز داره سالهاست داروخانه ...

درسته .من خودم به عنوان مثال شوینده ها ماشین ظرفشویی  و بعصی مکملهای  دارویی رو به صووت قاچاق وارد میشه میخرم ناراحتم هستم ولی چاره ای نیست چه میشه کرد