2737
2739
عنوان

چقدر به این حرف باور دارید؟

107 بازدید | 14 پست

در اگر بر تو ببندد 

مرو و صبر کن آنجا

زپس صبر تو را او

به سر صدر نشاند

و اگر بر تو ببندد

همه ره ها و گذرها

ره پنهان بنماید 

که کس آن راه نداند

از اول تا حالا شعر شاعریم بد بوده

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
تو شرایطی ام که چننندین باره دارم می خونمش ولی اصلا.... 😔😭

ایشالله درست میشه ، فقط به خودش توکل کن اون هواتو داره تنها کسیه که تو هر شرایطی پشتته و تنهات نمیزاره 

کاربری دست دونفره ، تاپیک های فان و بی محتوا مال خواهر کوچکترم هست بنده گردن نمیگیرم 
فعلا که بدجور تنهام اونهم چننندین سال😔

بالاخره نوبت تو هم میرسه سختی هات تموم میشه فقط و فقط از خودش بخواه با خودش حرف بزن آرومت میکنه خیلییی 

کاربری دست دونفره ، تاپیک های فان و بی محتوا مال خواهر کوچکترم هست بنده گردن نمیگیرم 
بالاخره نوبت تو هم میرسه سختی هات تموم میشه فقط و فقط از خودش بخواه با خودش حرف بزن آرومت میکنه خیلی ...

فقط همون لحظه که باهاش حرف میزنم آرومم؛ لحظه به لحظه کوهی از مشکلات رو سرم خراب میشه.... 😭😔

فقط همون لحظه که باهاش حرف میزنم آرومم؛ لحظه به لحظه کوهی از مشکلات رو سرم خراب میشه.... 😭😔

امیدوارم زودتر حالت خوب شه مشکلاتت تموم شه از صمیم قلبم برای آرامش دلت دعا میکنم 🫂💖

2706