2733
2739
عنوان

تا حالا چندبار شوهرتون کتکتون زده و دست بلند کرده روتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5253 بازدید | 154 پست
من اوایل زندگی خیلی کتکم میزد اونم سر خانواده تحفه اش  حتی یبار دماغمو شکوند تاسه چهارماه زجر ...

بمیرم

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه تاپیکارو بخون همه میگن چیزی نگفتم سکوت کردم کاربدی میکنن باید هر وقت فحش میده بدترشو فحش بدی داد ...

دقیقاااااا درسته اگ بلند حرف زد بایذ داد بزنی اگ خاست بزنه باید ده برابر بزنیش هرچی سکوت کنن یا هیچی نگن بدتر میشه مرگ یی

بار شیونم یبار 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731
چرا آخههه 🥺

توتایپکام گفتم شکاکه دست بزن داره بخاطر بچه ام موندم یک ساله ازدواج کردم . سهل انگاری کردم بلد نبودم جلوگیری کنم حامله شدم الان دوماهشه .  مجبورم بمونم دیگ چون برم ممکنه بچمو بگیرن ازم دیوونه میشم

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
چقدر کتک خوردن تو نی نی سایت عادی 😐 توروخدا اجازه ندین

برا من خیلی غیر قابل باور بود یا حتی خجالت نیکشیدم وقتی یکی میگف سوهرم منو زده ..

تا وقتی ک خودم ازدواج کردم ... وقتی اونقدر قدرت بدنی نداری از خودت دفاع کنی و بذخاطر شرایط خانوادت نتونی حرفی بزنی اونوقت برات عادی میشه،، امیدوارم هیچ وقت هیچ زنی تجربش نکنه انشالله 

😑کتک خوردنه یچیز عادیی نیستا که میگی چند بار من خودم مجردم ولی بابام حتی صداش رو هم تا حالا بلند ن ...

همون اصلا عادی نیست😐😐 نینی سایت چقدر عجیبه😐یاخدا

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹

اولین بار بد دعوامون شد فحش داد زدم توو گوشش اونم زد توو گوش من

فرداش دعوا بالا گرف باباش و خودش اومد بحث و دعوا و کتک کاری من هم دستم شکست هم پام..راهی اتاق عمل شدم

بعد اون دیگه نه..

گفتم تکرار شه جدا میشم

2740
من اوایل زندگی خیلی کتکم میزد اونم سر خانواده تحفه اش  حتی یبار دماغمو شکوند تاسه چهارماه زجر ...

ببخشید 

چقدر نامردن

با این کارا فقط خودشونو از چشم همه میندازن

بی شرفی زور بازو به زن نشون میدن 

خیر نبینن خانوادش😐

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
منم عیچ وقت بابام مامانمو نزد حتی اگ خیلی مخش بره ، و شوهرم سرکوچیک ترین چیزا میزنه مثل امروز❤️‍🩹 د ...

نمیگم طلاق بگیر

والی کاش یه کاری کنی

اگه خدای نکرده سرت و بزنه جایی بمیری چی

خیلی وقته مردم فقط وانمود میکنم زندم🤌🤌

نه رو شوخی میزنیم من خونه پدرم از داداشم کتک میخوردم 

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن
عزیزم😭😭

شاید اشتباه میکنم ولی چند روز بعد خدا جوابشو داد.

دقیقا همون قسمت از صورت من که سیلی زده بود و گلومو فشار داده بود،روی صورت خودش قرمز شد و حالت قارچ پوستی شد.

وقتی دیدم حس کردم تاوان سیلی ای بود که به من زده

توتایپکام گفتم شکاکه دست بزن داره بخاطر بچه ام موندم یک ساله ازدواج کردم . سهل انگاری کردم بلد نبودم ...

شکاک خیلیی سخته میفهممت 

نگران نباش هیچ قانونی هیچ وجدانی  بچه دوماهه رو از مادرش نمیگیره تازه بچرو بدن ب ی مرد پارانوییدی ،عمرااااا

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
من این راه هم رفتم ولی بی فایده بود وحشی‌ها کلا خانوادگی هارن جاریم همینه وضعش

منم وضع شوهرم وخونوادش همینه دوتاجاریام وخودم.مادرپدردرست حسابی تربیتشون نکردن الهی خدالعنتشون کنه هرسه تابرادرشوهرام وشوهرم موقع فوتشون اگه زنده باشم حتما آرایش میکنم لباس قرمزمیپوشم میرقصم بخاطرنامردیاشون هلهله سرمیدم کثافتای فاسد ازهمون روزاول فسادشونم انداختن توزندگی من شوهرمم الاغترازخودشون غین خودشون کردن

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداااا امیدوارم خودش جواب شوهرت وخانوادشو بدن💔💔

اینا فقط یه بخش کوچیکی از زجراشونه 

البته الان دخترم بزرگ شده شوهرم جرآت نمیکنه کتکم بزنه 

ولی عذاب دادناش خانواده دوستیش هنوز سر جاشه  هر چی خانواده اش بگن میگه چشم 

اون سه تا خواهرش وپدرش رو واگذار کردم ب خدا چون همین چند روز پیش مغزشو علیه من شستشو دادن کلی جنگ و دعوا داشتیم قلبمم مشکل داره حرص و جوش برام بده 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲 
2706