2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رزماری خیلی موثره 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

برای رشد موهات: ازمایش چکاب کامل _جوشونده رزماری یه روز درمیون_ روغن رزماری چهارساعت قبل حموم_قرص مکمل ویتامین زنان

برای براق و سالم شدن:روغن نارگیل طبیعی قبل حموم ۴ ساعت بمونه _شامپوی سازگار با موهات_ماسک موی داخل حمام(بیتروی استفاده کردم عالی بود)_ماسک موی بعد حمام(بستنی موی بیول)

اقایون لطفا درخواست دوستی ندن🍎
2738
قرص ویتامین مکمل زنان چیه؟ 

هر چیزی میتونه باشه

قرص ول وومن یا اپتی وومن یا مکمل بیوتین ۵۰۰۰

قرصایی که به طور کلی برای زنان تجویز میشه تقویتیه و بدون نسخه هست و کلی برای بدن مفیده

هر چیزی میتونه باشه قرص ول وومن یا اپتی وومن یا مکمل بیوتین ۵۰۰۰ قرصایی که به طور کلی برای زنان تج ...

ول وومن.   اپتی وومن  اشتها اوره؟ 

قرص ویتامین که برای رشد مو خوب باشه واشتعااورنباشه چیه؟ 

ول وومن.   اپتی وومن  اشتها اوره؟  قرص ویتامین که برای رشد مو خوب باشه واشتعااورنباش ...

من اپتی وومن میخوردم بشدت بدمزه و تلخ بود ولی خیلی به موهام کمک کرد و توش ترکیبات لاغرکننده هم داره بزن تو اینترنت ببین

موهات رشدکردن؟ چندسانت؟  اشتهات زیادنشد؟ چه موقع میخوردی؟

رشد موهای من خوبه همیشه ولی مدتی که اون قرصو میخوردم باشگاهم میرفتم رژیمم داشتم

تقریبا پارسال میخوردم

2706