2737
2734

از همکلاسیم چند ماهه خوشم میاد

ارتباط خاصی هم نداریم

فقط در حد سلام و خسته نباشید اونم اگر همو ببینیم و چشم تو چشم بشیم

نمیدونم چرا ولی دیدنش بهم تلنگر میده تغییر کنم و آدم بهتری بشم

چه اخلاقی چه درسی چه مهارتی

نه بخاطر اینکه به چشمش بیام و متوجه من باشه. نه

کلا نمیدونم چرا

ولی انگار حس تغییر رو در من تشدید میکنه

یه مدتیه حس خوبی به خودم ندارم و مفید عمل نمیکنم در روز. زود از کوره در میرم. اغلب غمگینم. از انجام مهارت هام دست کشیدم. حس مفید بودن ندارم

این شخص باعث میشه بخوام تغییر کنم و ورژن بهتری بسازم و درونم رو آروم کنم و راهی برای ابراز احساساتم پیدا کنم.

عجیبه

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این حسو یکی از همکلاسیام نسبت به من داشت! 🥲

چه قشنگ :)))

ولی خب فرق من اینه که اون اصلا نمیدونه :))

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
اگه واقعاً فکر میکنی باعث رشد و پیشرفتت میشه باهاش دوست شو  

آقا هست

خودشم آدم معمولی بنظر میاد

ولی خب کاراکتر جالبی بنظرم داره

زیاد نمیشناسمش

حسمم یکطرفس

ارتباطمون هم رسمی هست. من نمیتونم شخصیتم رو ببرم زیر سوال که. خودشم پسر متینیه 

چه قشنگ :))) ولی خب فرق من اینه که اون اصلا نمیدونه :))

خب منم اول نمیدونستم اون بهم گفت 

یه بار راهنمایی بودم یکی از بچه ها اینو بهم گفت ولی خب از یه رفیق دیگه ش اونو از راه به در کرد 🤦🏻‍♀️😂 

بعدی هم تو دبیرستان یه دختره دیگه بود منم تو درساش بهش کمک میکردم از حالت قبلش خیلی بهتر شده بود

منم از اینجور دوستا داشتم هم از خوباش هم ازون بداش خلاصه اگه تغییر نکنن و آدمای خوبی باشن به عنوان ...

این شخص آقاست بابا😂

هیچ کدوم از دوستای خودم این حسو بهم نمیدن

2738
خب منم اول نمیدونستم اون بهم گفت  یه بار راهنمایی بودم یکی از بچه ها اینو بهم گفت ولی خب از یه ...

اگر خانم بود که بله

خیلی عالی میشد

یه ارتباط صمیمانه پیدا میکردیم

این آقا همکلاسی دانشگاهمه😑😂

پسره! 🙄🤦🏻‍♀️  گرفتی ما رو 🤦🏻‍♀️😂😂

گفتم که چند ماهه از همکلاسیم خوشم میاد

مشخصه منظورم آقاعه😂😂😂

چی بگم والا  صاب اختیاری! 😁😉😂👏🏻

عجب😂😂😂

فکر کردم هم جنس هستید 😐 خیلی پیشنهاد نمیکنم 

نه نیستیم

چی رو؟ دوستی؟ معلومه که نه😂

کلی گفتم عجیبه برام

که چرا اینجوری شدم

2706