2733
2739

من و دوست پسرم دو هفته پیش کات کردیم حالا علت کات میگم بخدا از خنده جر میخورید   دوست پسرم یه شب زنگم زد گفت برادرم داره خونه میسازه ولی دزد اومده و آهن و خاک و آجر رو دزدیده و ما تو دوربین دیدیم دزد کیه و شناختیم اگه میشه من شماره اون دزد میدم به عنوان یه زن بهش زنگ بزن و بکشونش سر قرار تا من و داداشم بریم سر وقتش و کتکش بزنیم و وسایلی که دزدیده رو ازش پس بگیریم منم گفتم شرمنده من اهل این چیزها نیستم گفت وا مگه میخای چیکار کنی فقط بهش پیام بده و طرح دوستی بریز و بکشونش سر قرار منم گفتم من انجام نمیدم شرمنده اونم الان دو هفته هست که کات کرده منم برام مهم نبود و هیچ واکنشی نشون ندادم الان اومده محل کارم  میگه چطوری بی وفا عجب موقعی که بهت نیاز هست به آدم پشت می‌کنی منم جوابش ندادم بعد هم رفت برگشت به این رابطه منطقی هست ؟ یا کلا بزارم کات بمونه و برم دنبال زندگیم ؟  

امان از روزی که گدا معتبر شود   

بیا برو دنبال زندگیت این مسخره بازیا چیه خداوکیلی

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کار خوبی کردید

چون. اونوقت باید می رفتی دادگاه؛)

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

😐😐😐چه سم و بی غــــــــــیرته

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
2740

نه بنظرم‌بر نگرد چونکه اگه براش مهمی برای کاری که باب میلت نبوده وانجام ندادی نمیذاشتت کنار توهم اگه اون پسر برات مهم بود سعی میکردی کمکش کنی

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
خوب کردی چه بی غیرت بود اخه اگه دوست داره چطور اجازه میده تو با یه مرد غریبه لاس بزنی تا بکشونیش سر ...

گفتم من انجام نمیدم گفت پسره افغانیه و ۱۸ سالش بیشتر نیست حتی اگه می‌ترسی برات دردسر بشه ویس بفرست تا بفرستم براش با شماره ناشناس گفتم نه من انجام نمیدم اونم قهر کرد و رفت 

نه بنظرم‌بر نگرد چونکه اگه براش مهمی برای کاری که باب میلت نبوده وانجام نداده نمیذاشتت کنار توهم اگه ...

اخه مشکل برادرش ربطی به من نداره 

برنگرد. خوب کردی انجام ندادی. اگه زنگ میزدی و حین کتک زدنش میمرد پای شما گیر بود و‌اونا هیچ وقت قبول نمیکردن ک کتکش زدن .

بعدم مردی که غیرت نداره ب درد زندگی نمیخوره ، زندگی چالش ها و سختی های خودشو داره. اگه فردا روزی مشکل مالی پیش بیاد واستون و نتونه کار کنه میخواد شمارو بفرسته کنار خیابون و پول در بیارین واسش؟ یا بگه وقتی ک بهت نیاز داشتم نبودی؟

هییییییچ وقت برنگرد بهاین رابطه و ادم غیرمنطقی و بی غیرت! میتونستن به پلیس خبر بدن.البته اگه این داستان دزدی راست باشه.شاید کلا ماجرا یه چیز دیگه بوده!

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
برنگرد. خوب کردی انجام ندادی. اگه زنگ میزدی و حین کتک زدنش میمرد پای شما گیر بود و‌اونا هیچ وقت قبول ...

بعد که گفتم انجام نمیدم گفت خوب ویس بده صدات نازک کن تا بفرستم برای پسره افغانیه و بکشونیمش سر قرار گفتم شرمنده 

2706