2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من از اینا دارم راضیم فقط گاهی تایمش بهم میریزه قابل تنظیم

اوم طلایی دورش هم رنگش رفته شده مسی ولی درکل راضیم

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
من از اینا دارم راضیم فقط گاهی تایمش بهم میریزه قابل تنظیم اوم طلایی دورش هم رنگش رفته شده مسی ولی ...

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

میشه خواهرانه کمکم کنین؟تاپیکمو گزارش بزنین(اخرین تاپیکی که زدم) 🥺🙏🏻واستون صلوات میفرستم خدا خیرتون بده

میشه چندتااز تاپیکامو گزادش بزنی؟اگه اینکارو کردی خیلی مهربون و دلپاکی🥺🩷امیدوارم به ارزوعات برسی
2740
نه اینا دیجیتالیه  اونا که من دیدم کامل هوشمند بود قابلیت اتصال به گوشی و...

اونا رو نمیدونم من برای ساعتش استفاده میکنم راضیم