2737
2734
به به آقا امیر گرون پسند😅

چندروز دیگه تولدشه 😣 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکا باشه... جهیزیه تو چیدی؟ خونه روستا رو فروختین؟

هنوز خونه فروش نرفته متاسفانه 

هنوز کامل نچیدم امروز تقریبا بیشترشو چیدم و از روز تعطیل استفاده کردم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2731
مبارکا باشه... جهیزیه تو چیدی؟ خونه روستا رو فروختین؟

سلامت باشی قشنگم 💙

بسلامتی ایشالا

سلامت باشی 💙

پارچه برای اینکه بده خیاطی بدوزن براش 

کفش 

پک کرم نرم کننده و مراقبت پوستی 

ساعت قشنگ و خانمانه 

عطر و ادکلن های خوشبو

خوراکی اگه میدونی چی دوست داره مثلا مامان من عاشق کاکائو تلخه وقتی میرم شهرشون یه بسته براش میگیرم خیلی ذوق می‌کنه 

اگه اهل گل و گیاه هست یه گلدان گل و گیاه مورد علاقه اش یا یه آویز گلدون به باف براش

شال های قشنگ 

اگه خدای نکرده با اعصا راه می‌ره یه اعصا خوشگل بخر براش 

یه دونه قرآن با فونت درشت چون تو این سن چشماشون یکم ضعیف هست یا سردرد میگیرن 

یه ست فنجان های قشنگ و سنتی 

تابلو فرش 

یه گردنبند ظریف کوچولو طلا بخر براش حالا اگه بودجه ات نمی‌رسه لازم نیس زنجیرش طلا باشه 

هدیه همیشه که مادی نباید باشه مثلا اگه ماشین داری مامانتو ببر جاهای خوش آب و هوا بگردون با هم دوتایی برید مادر دختری تفریح کنید بعدم یه کیک بخر دوتایی تو طبیعت جشن بگیرید اگه برادر خواهرت پایه ان برید طبیعت الان که اردیبهشت هوا عالیه یه جای سرسبز یه دونه زیر انداز بندازین یه دونه کیک با طرح بامزه مادربزرگی سفارش بدین با میوه و آب میوه مخلفات یه مهمونی کوچولو بگیرین تو طبیعت بعد یه ناهارم همون جا کباب درست کنید بخورید بعد غروب خورشید با هم نگاه کنید برگردید خونه 

یا ببرش بازار بزار خرید کنه تو حساب کن 

اگه خدای نکرده قند یا فشار داره براش دستگاه اندازه گیری قند یا فشار خون بخر

ولی بنظرم خودت پول نده همین جوری بهش چون معمولا مامانا زودرنج هستن ناراحت میشن حتی اگه کارت هدیه بدی 

2740
پارچه برای اینکه بده خیاطی بدوزن براش  کفش  پک کرم نرم کننده و مراقبت پوستی  ساعت ...

ممنونم که این همه وقت گذاشتی و نوشتی خانوم گل، پیشنهادات جالبی بود... خدا مامان گلت رو حفظ کنه واسه ت💖

ممنونم که این همه وقت گذاشتی و نوشتی خانوم گل، پیشنهادات جالبی بود... خدا مامان گلت رو حفظ کنه واسه ...

مرسی⁦❤️⁩همچنین مامان شما🙏 تولدشم مبارک باشه انشالله تولد صد سالگیش جشن بگیری🥰⁦❤️⁩

2706