2737
2739

جواب غربالگری اولش هنوز حاظر نشده میتونم ببرم بهداشت دومیشو انجام بدم؟؟

میشه برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستی؟😻پسر خوشگلم مامانی منتظرته هرچی زودتر بیای تو بغلم😍🤱پسرم بالاخره اومد تو بغلم🥰ایشالا خدا همیشه پشت پناهش باشه❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنم ۱۴روز بعد از غربالگری اول باید ببری..چرا دوبار میدی وزنش بالا بوده؟

ی باره مگ؟؟؟نمبدونم دکتر گفتش شاید چون تو شکمم پی پی شو خورده بود 

میشه برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستی؟😻پسر خوشگلم مامانی منتظرته هرچی زودتر بیای تو بغلم😍🤱پسرم بالاخره اومد تو بغلم🥰ایشالا خدا همیشه پشت پناهش باشه❤️
2731
آها پس اگه گفته که ببر پسر من بالای ۴کیلو بود وزنش بهداشت گفت مرحله دوم داره اگه گفته مرحله دوم داره ...

جواب اولی باید بیاد تا برم دومی رو انجام بدم ؟؟

جواب اولی اگه مشکل داشته باشه باشه میگن بهت اگه تا الان نگفتن یعنی خوب بوده..منظورت همون ازمایش کف پ ...

۱۱ روزشه جوابش هنوز نیومده ولی گفتن دومیشم تا ۱۴ روزگی انجام بشه حالا نمی‌دونم جواب اولی لازمه یا ن

2740
۱۱ روزشه جوابش هنوز نیومده ولی گفتن دومیشم تا ۱۴ روزگی انجام بشه حالا نمی‌دونم جواب اولی لازمه یا ن

نه جواب اولی لازم نیست ۱۴روزگی ببر واسه دومی من جواب اوبی نیومد ولی ۱۴روزگی هم بردم