2733
2734
عنوان

برخورد با دوست شوهر خیانتکار

106 بازدید | 12 پست

خانمها دوست شوهرم متاهل یه دختر دوساله داره خیانت می‌کنه رابطه جنسی داره ما خونشون نمیریم ولی اون روزی چند بار ب شوهرم زنگ میزنه ،همه چیو برای شوهرم تعریف می‌کنه حتی بدن زنه رو هیچ جوره نمیتونم شوهرمو راضی کنم جوابشو نده و ارتباطش و قطع کنه چکار کنم 

خدایا با تمام وجودم دوست دارم ممنون که توی تک تک لحظات در کنارمی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو لیست سیاه بزار از گوشی شوهرت که دیگه زنگ نزنه

می‌فهمه آخه بلاک میشه ولی تو لیست تماس میاد تماس رد شده

2728
می‌فهمه آخه بلاک میشه ولی تو لیست تماس میاد تماس رد شده

این بار که زنگ زد گوشیو بگیر فحش خوار مادر بده بهش

جدی میگم

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
این بار که زنگ زد گوشیو بگیر فحش خوار مادر بده بهش جدی میگم

نمی‌دونم دلم میخواد ب زنش بگم 

نمی‌دونم دلم میخواد ب زنش بگم 

بنظرم بگو😐

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
2740
میگم پس

چقدر نفرت انگیزه این مرد خاک بر سرش کنم

خیلی 

نمیشه ب شوهرت بگی اگه باهاش قطع رابطه نکنه همه چیو ب زنش میگی؟ 

مشکل از شوهرته که باهاش حرف میزنه ، وگرن چکاره زندگی مردم دارین شاید به زنش هم میرسه ..

فکر کنم مشکل از ذهنیت شماس به زنش هم میرسه چه صیغه ایه دیگه