2737
2739

بچها من ۸هفتمه اما گاهی توشکمم نبض احساس میکنم نبض شکم خودنه؟کسی بوده مثل من؟بعد اینکه به جنسیتش ربط داره؟یه سریا میگن دختره چون توشکمت زود فهمیدی نبضشو حقیقت داره اینا؟😐

همه این نبضو‌ حس میکنن نبض رحم هست

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

نبض خودته چون خون زیادی به رحم پمپاژ میشه برای بچه ،تا روز آخر هم نبضشو حس نمیکنی فقط حرکات از ۲۰ هفته به بعد 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بچه ها حالا که هستید یه سوال بپرسم

من ۱۱ هفته هستم

همش توهم میزنم نینی رو از دست دادم

یکبار ۵هفته بدون علامت سقط داشتم و آخرم با کورتاژ تخلیه شد

الان متاسفانه نمیتونم افکارم رو کنترل کنم

همش میگم نکنه اون تو مرده...

میشه راهنماییم کنید؟

بچه ها حالا که هستید یه سوال بپرسم من ۱۱ هفته هستم همش توهم میزنم نینی رو از دست دادم یکبار ۵هفته ...

بهش فکر نکن. 

ترسات طبیعیه اما زیاد به افکارت رو نده 

تا خدا نخاد برگ از شاخه نمیفته عزیزم

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..

دو تا سوال دیگه ام دارم

اول اینکه تیکت بارداری برام فعال نمیشه چیکار کنم؟

دوم اینکه میرم توی تبادل نظر های قدیمی برام ارور ۴۰۴ میاد و اصلا اون صفحات بهم نشون داده نمیشه...مثلا قسمت بارداری رو میخوام بزنم تا تاپیک هاش رو نمایش بده کلا هیچی نشون نمیده بهم 

بچه ها حالا که هستید یه سوال بپرسم من ۱۱ هفته هستم همش توهم میزنم نینی رو از دست دادم یکبار ۵هفته ...

نگران نباش منم پارسال جنین هام نزدیک نه هفته بودن تو شکمم مرده بودن از روزی که مردن من همه علایمم از بین رفته وقتی باید نگران بشی که علایمت ازبین رفته باشن

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

عزیزم هروقت این افکار اومد سراغت باخودت بگو اینا همش افکارهایی هست که شیطان میاره که ما به وجود خدا شک کنیم البته ایناهمش افکارای یه مادرهست دیگه چون شما هم سقط داشتی بیشتر نگرانی...اما مطمئن باش اگه خدای نکرده چیزی شده بود یابه گفته خودت توشکمت بچه مرده بود خدای نکرده رحمت خودش واکنش نشون میره پس میزنه مثلا به خونریزی میفتی خدای نکرده..

2706