2733
2739
عنوان

مجردم یه خواستگار مطلقه دارم که یه کار عجیب کرده 😑 میشه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 41 پست
به تحقیر کردن خودت میخوای ادامه بدی؟ بیخیالش شو فکر کن اصلا نیس نبودن بهتر از اینجوری نصفه نیمه بود ...

آخه ببینید 

۳ ماهه یعنی حتی اینقدر خوب جوابمو میداد با احترام و ...

حتی میگم نصف شب

ولی دقیقا دقیقا تا واتساپ رو پاک کردم

یه دفعه کلا عوض شد 

کلا

لطفاً برای من دعا کنید 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا به نطرتون جوابمو نمیده یا دیر به دیر؟ دقیقا تا واتساپ رو پاک کردم از فرداش اینجوری شد

چون🫢گفتم  تو‌اب نمک‌بودی. بیخیالش شو

اگرم‌حرفی زد بگید‌من‌ دنبال شناخت با هدفم شما دنبال وقت‌گذرونی و‌‌‌تا به الان‌رفتاری مبنی بر‌شناخت و شوق در شما ندیذم‌بهتر مسیرمون تغییر بدیم

یا جدی میشه یا‌میره

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
من خودم وقتی حوصله کسیو نداشته باشم ولی از طرفی بخوام طرفو تو اب نمک نگه دارم تا نپره این حرکتو میزن ...

آها

آخه میدونید دقیقا از وقتی واتسپ رو پاک کردم اینطوری شد

تا قبلش عالی عالی و بسیار پیگیر

لطفاً برای من دعا کنید 😍
2728
آخه ببینید  ۳ ماهه یعنی حتی اینقدر خوب جوابمو میداد با احترام و ... حتی میگم نصف شب ولی دقیق ...

ببین هنوز کارش گیره اینجوری میکنه وای به روزی که زنش بشی الکی خودتو گول نزن یه وات پاک کردن چیه مگه که بخواد رفتار آدمو تغییر بده 

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
چون🫢گفتم  تو‌اب نمک‌بودی. بیخیالش شو اگرم‌حرفی زد بگید‌من‌ دنبال شناخت با هدفم شما دنبال و ...

آخه نمیتونم بگم رفتاری مبنی بر شناخت و ذوق توی شما ندیدم

توی این ۳ ماه واقعا پیگیر بود خیلی خیلی مودب خیلی خیلی حمایتگر

ولی یک دفعه دقیقا دقیقا تا واتساپ رو پاک کردم اینطوری شد

ممنونم از نظرتون 🥰

لطفاً برای من دعا کنید 😍
2740
خب تلگرام پ ر و ک سی درونی داره راحت وصل میشه

حدسم‌اینه شخص مورد نظرش واتس 

تا بخاد‌بیاد به شما جواب بده حواسش پرت‌میشت

🤓🤓

حالا شما واتس و‌نصب کن ببین مثه قبل نمیشه!

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
حدسم‌اینه شخص مورد نظرش واتس  تا بخاد‌بیاد به شما جواب بده حواسش پرت‌میشت 🤓🤓 حالا شما و ...

ببین به یه نتیجه ای رسیدم

تا فردا هم صبر میکنم‌به حرمت این ۳ ماه و اینکه میشناسمشون

پس فردا بلاکش میکنم 

من حتی بهش گفتم اگر تمایل به ادامه ندارید خب واضح بگید که منم وقتم رو هدر ندم

بعد عصبانی شد گفت چی میگی من فقط چند روز نبودم چرا باید از خداحافظی حرف بزنی و اینا

بعد کمی شوخی کردن و رفتن سر کار

من جواب شوخیشون رو دادم

چهارشنبه 

تا الان جوابمو نداده هیچی 😑 خیلی از سادگی خودم لجم میگیره 

لطفاً برای من دعا کنید 😍
اوسکلی چیزی هستی ؟  من خودم ممکنه ب زودی مطلقه شم  ولی هیچ وقت با مرد مطلقه ازدواج نمیکن ...

اوسکول نمیدونم 

چون ۲۸ سالمه واقعا خواستگار ندارم

فقط یه دونه داشتم‌خارجی بود همکار بودیم منو دیده بود، برگشته بود کشورش 

بعد میگفت باید با مامانم اینا زندگی کنی کاراشونو انجام بدی توی فرهنگ سنتی ما هست 😑 فرهنگش خیلی متفاوت بود و زبان انگلیسی حرف میزدیم

حتی باورت میشه از تنهایی 

گفتم اینو قبولش کنم با اینکه سنتی بود

هیچ مردی تابحال منو دوست نداشته بیاد ازم خواستگاری کنه یا بحث ازدواج پیش بکشه 

لطفاً برای من دعا کنید 😍
اوسکول نمیدونم  چون ۲۸ سالمه واقعا خواستگار ندارم فقط یه دونه داشتم‌خارجی بود همکار بودیم منو ...

😔😔😔عزیزم بیا بیخیال این فرد شو

من سنم بالاتر از شماست

مجردم

با اینکه در شرایط. افتضاحیم

ولی تنهایی و‌ب انتخاب اشتباه ترجیح میدم

هرچند

احتمال افسرده شدنم هست

اوسکول نمیدونم  چون ۲۸ سالمه واقعا خواستگار ندارم فقط یه دونه داشتم‌خارجی بود همکار بودیم منو ...

عزیزم از منی ک دارم مطلقه میشم بشنو 

تا ابد مجرد باشی خیلی بهتر از اینکه بدبخت بشی و مطلقه 😭

2706