2737
2734
عنوان

لباس باز جلو بابا

| مشاهده متن کامل بحث + 3950 بازدید | 165 پست
چرا سر چیز چرتی دارید بحث میکنید🫠

والا

من اومدم یه سوال پرسیدم تا ببینم چقدر راحتن با باباها ولی دیدم همه به جون هم افتادن😂😂

در ظلماتِ شب، تنها خـבاست کـہ صـבایت را می‌شنود 🥹✨🌒
بعدش چیشد؟  شکایت نکردن؟

از کی شکایت کنند پسر خودشون بود.

من ب مادرشون گفتم با چشم خودم دیدم ب من حمله کرد گفت دروغ میگی پسر من اینکاره نیست منم پیگیر نشدم

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من اومدم یه سوال پرسیدم تا ببینم چقدر راحتن با باباها ولی دیدم همه به جون هم افتادن😂😂

خب من جلو بابام با تیشرت و شلوار میگردم 

یکی با تاپ و شلوارک میگرده

هرکس یه جور راحته دیگ 

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2728
این اتفاقو😐چجور ممکنه

بخدا با چشم خودم دیدم

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
نگفتی داداش بیخیال

شما ندیدین

باشه بیخیال😐

کاربری دست دو نفره 👒ایران قشنگه ما دوباره میسازیمت بهت قول میدم یه روزی میرسه افراد چادری به زیبایی خودشون پی ببرن و افرادی هم که حجابو دوست ندارن به زیباییشون پی ببرن ایران زیبای ما بهت قول شرف میدم که یه روزی میرسه مردم بفهمن که به عقاید هم احترام بزارن و اگر خواستن امر به معروف و نهی از منکر کنن به همدیگه احترام بزارن🥺🥰شخصیت های مورد علاقه من:کوروش کبیر؛ امام رضا (ع) 🌱دختران ابر شدند از اسمان گیسو بارید🌝✨✨✨✨✨✨✨برای توی کوچه رقصیدن برای ترسیدن به وقت بوسیدن،برای خواهرم خواهرت خواهرامون برای تغییر مغزها که پوسیدن،برای شرمندگی برای بی پولی برای حسرت یک زندگی معمولی،برای کودک زباله گرد و آرزوهاش برای این اقتصاد دستوری،برای این هوای آلوده برای ولیعصر و درختای فرسوده،برای پیروز و احتمال انقراضش برای سگ های بی گناه ممنوعه،برای گریه های بی وقفه برای تصویر تکرار این لحظه،برای چهره ای که میخنده برای دانش آموزا برای آینده،برای این بهشت اجباری برای نخبه های زندانی،برای کودکان افغانی برای این همه برای غیر تکراری،برای این همه شعارهای تو خالی برای آوار خونه های پوشالی،برای این همه احساس آرامش برای خورشید پس از شبای طولانی،برای قرصای اعصاب و بی خوابی برای مرد میهن آبادی،برای دختری که آرزو داشت پسر بود برای زن زندگی آزادی 🫶🫶🫶🫶تو نیلوفر آبیِ منی ، تو بد ترین شرایط سخت ترین شرایط رشد میکنی و باز هم زیبایی🪷مرسی که تا اینجا خوندی امضامو با چشای زیبات عزیزم حالا میشه به امضام نمره بدی؟ 
بابام 65 سالش خودم 36 بابای خیلی مرد خوب و دانا و سخندانی هستن دیگه از اول اینطور بود ما بهش احتر ...

متوجه شدم بالاخره طرز 4ر خانواده ها متفاوت هست و باید ب طرز فکرشون احترام بذاریم

نه فقط پدر و مادر ب طرز فکر همه بنظرم و نخوایم زوری نظرمون ذو بهشون تحمیل کنیم

تو که امروز نگاهت به نگاهی نگران است                                          باش فردا،  که دلت با دگران است
از کی شکایت کنند پسر خودشون بود. من ب مادرشون گفتم با چشم خودم دیدم ب من حمله کرد گفت دروغ میگی پسر ...

وای😐چه ربطی داره اخه چه خانواده بدی داشته بیجاره دختره💔

کاربری دست دو نفره 👒ایران قشنگه ما دوباره میسازیمت بهت قول میدم یه روزی میرسه افراد چادری به زیبایی خودشون پی ببرن و افرادی هم که حجابو دوست ندارن به زیباییشون پی ببرن ایران زیبای ما بهت قول شرف میدم که یه روزی میرسه مردم بفهمن که به عقاید هم احترام بزارن و اگر خواستن امر به معروف و نهی از منکر کنن به همدیگه احترام بزارن🥺🥰شخصیت های مورد علاقه من:کوروش کبیر؛ امام رضا (ع) 🌱دختران ابر شدند از اسمان گیسو بارید🌝✨✨✨✨✨✨✨برای توی کوچه رقصیدن برای ترسیدن به وقت بوسیدن،برای خواهرم خواهرت خواهرامون برای تغییر مغزها که پوسیدن،برای شرمندگی برای بی پولی برای حسرت یک زندگی معمولی،برای کودک زباله گرد و آرزوهاش برای این اقتصاد دستوری،برای این هوای آلوده برای ولیعصر و درختای فرسوده،برای پیروز و احتمال انقراضش برای سگ های بی گناه ممنوعه،برای گریه های بی وقفه برای تصویر تکرار این لحظه،برای چهره ای که میخنده برای دانش آموزا برای آینده،برای این بهشت اجباری برای نخبه های زندانی،برای کودکان افغانی برای این همه برای غیر تکراری،برای این همه شعارهای تو خالی برای آوار خونه های پوشالی،برای این همه احساس آرامش برای خورشید پس از شبای طولانی،برای قرصای اعصاب و بی خوابی برای مرد میهن آبادی،برای دختری که آرزو داشت پسر بود برای زن زندگی آزادی 🫶🫶🫶🫶تو نیلوفر آبیِ منی ، تو بد ترین شرایط سخت ترین شرایط رشد میکنی و باز هم زیبایی🪷مرسی که تا اینجا خوندی امضامو با چشای زیبات عزیزم حالا میشه به امضام نمره بدی؟ 
2740
والا من اومدم یه سوال پرسیدم تا ببینم چقدر راحتن با باباها ولی دیدم همه به جون هم افتادن😂😂

آخه چه فرقي برات داره چقدر راحتن؟؟؟همونجوري كه ما تعجب ميكنيم از روسري و چادر تو خونه اوناهم از لباس راحت تعجب ميكنن هنوز نميدونين اين سايت جنبه ي اين چيزارو نداره دعوا ميشه هزار مدل فرهنگ هست اينجا 

وای😐چه ربطی داره اخه چه خانواده بدی داشته بیجاره دختره💔

والا

الان هم که دیگه هیچکی پشت دختره رو نمیگیره

آخه چه فرقي برات داره چقدر راحتن؟؟؟همونجوري كه ما تعجب ميكنيم از روسري و چادر تو خونه اوناهم از لباس ...

فقط میخواستم بدونم کی مثل من هست عزیزم😊

فکر نمیکنم سوال بدی پرسیدم

2706