2733
2739
عنوان

لباس باز جلو بابا

3950 بازدید | 165 پست

بچه ها شما ها جلوی باباهاتون چجوری لباس میپوشین؟؟

یعنی لباسای باز و یکم لختی میپوشین؟؟

راستش من خودم همیشه شرتک و نیمتنه اینا میپوشم و بابام میگه خیلی قشنگ شدی وقتی اینجوری میگه خییلی ذوق میکنم

یعنی چیزی هم بهم نمیگن

به نظر من اشکالی نداره جلو بابات اینجوری لباس بپوشی

در ظلماتِ شب، تنها خـבاست کـہ صـבایت را می‌شنود 🥹✨🌒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم هرکسی فکر میکنه پدرش یا برادرش بهش چشم داره واقعا ادم کثیفیه

کاربری دست دو نفره 👒ایران قشنگه ما دوباره میسازیمت بهت قول میدم یه روزی میرسه افراد چادری به زیبایی خودشون پی ببرن و افرادی هم که حجابو دوست ندارن به زیباییشون پی ببرن ایران زیبای ما بهت قول شرف میدم که یه روزی میرسه مردم بفهمن که به عقاید هم احترام بزارن و اگر خواستن امر به معروف و نهی از منکر کنن به همدیگه احترام بزارن🥺🥰شخصیت های مورد علاقه من:کوروش کبیر؛ امام رضا (ع) 🌱دختران ابر شدند از اسمان گیسو بارید🌝✨✨✨✨✨✨✨برای توی کوچه رقصیدن برای ترسیدن به وقت بوسیدن،برای خواهرم خواهرت خواهرامون برای تغییر مغزها که پوسیدن،برای شرمندگی برای بی پولی برای حسرت یک زندگی معمولی،برای کودک زباله گرد و آرزوهاش برای این اقتصاد دستوری،برای این هوای آلوده برای ولیعصر و درختای فرسوده،برای پیروز و احتمال انقراضش برای سگ های بی گناه ممنوعه،برای گریه های بی وقفه برای تصویر تکرار این لحظه،برای چهره ای که میخنده برای دانش آموزا برای آینده،برای این بهشت اجباری برای نخبه های زندانی،برای کودکان افغانی برای این همه برای غیر تکراری،برای این همه شعارهای تو خالی برای آوار خونه های پوشالی،برای این همه احساس آرامش برای خورشید پس از شبای طولانی،برای قرصای اعصاب و بی خوابی برای مرد میهن آبادی،برای دختری که آرزو داشت پسر بود برای زن زندگی آزادی 🫶🫶🫶🫶تو نیلوفر آبیِ منی ، تو بد ترین شرایط سخت ترین شرایط رشد میکنی و باز هم زیبایی🪷مرسی که تا اینجا خوندی امضامو با چشای زیبات عزیزم حالا میشه به امضام نمره بدی؟ 
2728
2740

منم مثل شمام 

البته من داداش هم دارم باز هم همین طوری میپوشم

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه

چشم ‌پاک هم باشن آدم خودش روش نمیشه😒

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

اره میپوشم جلو پدر داداش دایی اشکال نداره که 

بدن یه زن و مرد چه فرقی داره با هم

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2706