2733
2734

یا قمر بنی هاشم 🖤🕊️

من معلّم هستم. دردِ فهمیدن،فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است.🌸

حضرت

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشون خیلی حاجت میدن

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2731
2738

قربون دستای بردیش، گره های زندگیتو بهش بسپر همه رو باز میکنه ان شاء الله 

همیشه از حضرت ابوالفضل و حضرت رقیه حاجت گرفتم 

میشه برای سلامتی امام زمان یه صلوات بفرستی🌼

امروز صب تو اینستا رسیدم ب روضه حضرت ابوالفضل دلم شکست حس کردم فقط ایشون دررمو میفهمن ازشون خواستم ناامیدم نکنه چون خودشون خیلی ناامید شدن قسمش دادم شرمندم نکنن😓😓😓😓شمام واسه تو دلیم دعا کنید

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️
امروز صب تو اینستا رسیدم ب روضه حضرت ابوالفضل دلم شکست حس کردم فقط ایشون دررمو میفهمن ازشون خواستم ن ...

ان شاء الله حاجت روا بشی عزیزم 

دلت شکسته برای منم دعا کن🙏💚

میشه برای سلامتی امام زمان یه صلوات بفرستی🌼
2706