2737
2734

دخالت میکنن حرف خودشون رو تو جمع میزنن جوری که من نمیتونم چیزی بگم ،اوایل مهم نبود برام وبه هیچ میگرفتم ولی الان دیگه داره میره روعصابم وحس میکنم دیگه نمیتونم بی تفاوت باشم خواهشن بهم بگین راه حلش چیه !!چطور میتونم پررویی وگستاخیشون رو قطع وتمام کنم چیکار کنم دیگه جرات دخالت وحرف نداشته باشن  

***باتجربه ها خواهش میکنم بگین ،ارتباط کم واینارو خودم میدونم راه حلشو بگین بهم  *** دیگه حس میکنم یه کم از علاقمم به همسرم کم شده انقد که پرروپررو دخالت میکنن رابطه منو همسرمم مثل قبل نیست خیلی خوب بودیم وهیچ بحثی نداشتیم الان بحث داریم باهم وناراحت میشم از  

لطفا راه حل بدین چون میدونم روزندگیم تاثیر گذاشته بدون این که بخوام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باید تا دیر نشده  جلوشون وایسی جواب بدی کم نیاری

بی تفاوتیمرباعث نشدکم تر بشه ،این بار راحت حرف میزنن دخالت میکنن اگه رفتاریم خوب نباشه گلایه میکنن ،به همسرم گفتم چرا انقد گلایه میکنن درحالی که رفتارشون اصلا خوب نیست ومن چیزی بهشون نگفتم

اگر میخوای بدون دلخوری باشه و رابطتتون بهم نریزه باید زمان بزاری، کم کم کوچولو کوچولو در طول زمان هر جا تونستی حرفتو بزن و نظرتو بگو، همسرت هم باید باهات هماهنگ کنه، در حقیقت اگر اون بتونه مرزها رو برای خواهراش مشخص کنه و اگر مسئله ای خصوصی هست خیلی محترمانه بهشون بگه ممنونم ولی نظر منو خانومم چیز دیگه ایه کلی جلو می‌افتی.

2740
اگر میخوای بدون دلخوری باشه و رابطتتون بهم نریزه باید زمان بزاری، کم کم کوچولو کوچولو در طول زمان هر ...

میگم به شوهرم پیام بدم بگم اگه کسی بهم چیزی گفت که خوب نبود یا دخالت کرد من چی باید بهش بگم اون وقت ؟

یه چیز دیگم که هس که واقعا برای من جواب بود، اینکه هرجا واقعا دیدی نظرشون موافق نظر خودت نیست اون لحظه بگو باشه، بعد برو کار خودتو بکن، اینجوری هم احترام نگه داشتی بحث نکردی هم کار خودتو کردی، من اوايل ازدواج چندباری این حرکت کردم، الان هم باهاشون خیلی خوبم، فقط جوری جا افتاده که هر موقع میخوان نظر بدن قبلش کلی توضيح میدن و در نهایت میگن این نظر ماست هرجوری خودت صلاح میدونی

باید تا دیر نشده  جلوشون وایسی جواب بدی کم نیاری

دقیقا 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2706