2733
2739

ولی برعکس بود اصلا تطهیر نکرد خیانتو و عشقشون رو هم چندش آور و موقت و گذرا نشون داد که راحت فراموش شد و آخرش مهتاب و حامد برگشتن و کلا سریال حق رو به مهتاب داد 

برعکس سریال رهایم کن که کثافت خالص بود و نویسندش میخواست بگه هر کی بهتر اومد قبلی رو فراموش کن بازیش بده و کار درستی هم کردی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بلاخره تموم شد؟ من همیشه سریال تموم شه شروع میکنم اگه تموم شد بگید ببینم 

تموم شد ولی اصلا جذاب نبود خیلی سرد و بی روح بود جورس نبود احساساتت درگیر بشه و لذت ببری از سریال برعکس پوست شیر که عالی بود

2740
فرشته اعدام شد  عشیری تجاوز کرده بود بهش و عماد به فرشته گفته بود عشیری رو بکش من پشتتم نجاتت ...

پس واقعا کشته بودش؟

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده
من چند قسمت اولو دیدم بقیه گفتن ارزش نداره نبین دیگه ندیدم حالا اگ ارزشداره که برم ببینم؟!

اگه فن بازیگراشی یا فقط میخوای وقتت پر بشه دیدنش بد نیست وگرنه ارزش نداره جذاب و هیجانی و احساسی نیست سریالش 

فرشته اعدام شد  عشیری تجاوز کرده بود بهش و عماد به فرشته گفته بود عشیری رو بکش من پشتتم نجاتت ...

مرسی

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
چه خودشو مظلوم میکرد اصلا فکرشم نمیکردم😐😐

ولی سریالش از یه جهت خوب بود یه آدم خونه خراب کن عشوه بیا و بی حیا رو تطهیر نکرد برعکس رهایم کن که مارال یه هرزه بود و آخرش گفتن کار خوبی کرده و اگر خیانت نمیکرد به خودش خیانت میکرد 

2706