2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

می‌دونم عزیزم منم شوخی کردم فکر کردم جنبه داری دیگه بشه

اهان خب اگ شوخیه اشکال نداره🤣🤣😂😅

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2731
واقعا شوخی بود سوءتفاهم نشه

ن اوکیه اخه اینجا پیش اومده بود از این چیزا بخاطر اون

شوخی ناراحت کننده نیس❤️

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
ن اوکیه اخه اینجا پیش اومده بود از این چیزا بخاطر اون شوخی ناراحت کننده نیس❤️

عب ندارها فدات شم عزیزم ❣️

من می‌دونم تو امسال مال من میشی دلبر من دور چشای نازت بگردم🧸♥️

عزیزم ان شاالله که مشکلتون حل بشه 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2740
ن اوکیه اخه اینجا پیش اومده بود از این چیزا بخاطر اون شوخی ناراحت کننده نیس❤️

خجالت داره تو تاپیک ملت دیگ دست از مسخره بازیاتون بردارین طرف اومده از بدبختیاش نوشته و تنها راهش واسه رهایی میایین مسخره بازی و هر هر که چیو ثابت کنید 

شعور احترام به عقاید همو ندارین لااقل به دردای هم احترام بزارین

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️
خجالت داره تو تاپیک ملت دیگ دست از مسخره بازیاتون بردارین طرف اومده از بدبختیاش نوشته و تنها راهش وا ...

شوخی کردم اسی فضاش عوض شه وگرنه توهین کردم؟!!!مشکلشو مسخره کردم؟!! چیکار کردم مگ

شوخی کردم اسی فضاش عوض شه وگرنه توهین کردم؟!!!مشکلشو مسخره کردم؟!! چیکار کردم مگ

هر سخن جا و هرنکته مکانی دارد 

خوبه تو اوج ناراحتی یکی بیاد عقیده شمارو مسخره کنه(چه درست چ غلط ب هرحال اسی اینو تنها راه دیده واسه نجات) 

اگ فک میکنین نکردین لطفا برگردین عقب و اولین پیامتون رو بخونید 

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️
صبر کن جواب میده  اگه دوست داری بگو چی شده

خدا کنه جواب بده دارم میمیرم 

میخوام یکی که رفته ولم کرده برگرده خودش و پشیمون بشه

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده