2733
2739
عنوان

ی دیقه بیاین

68 بازدید | 3 پست

من واااقعا شرمنده ام از این حرفم ولی سمت راست کل..ی..تو.ر.یسم حالت سوراخ ماننده سمت چپش هم انگار خونیه ولی خون نیستش ولی بشدت قرمزه چند وقتیم هستش لوزم درد میکنه  انگار چاک داره وسط پایینسه و ی بارم سنگ لوزه گرفتم اومدم برش دارم با گوشپاکن رفت بین شیار های لوزم از اون موقع دهنم بو گرفته میتونید تو یکی از این مورد ها کمکم کنید؟

تا آخر عمرم دعاتون میکنم الان موقعیت ندارم برم دکتر هنوزم پریود نشدم ک اینجوری شده

با اجازه اسی

میشه بیاید تایپک اخرم راهنمایی کنین💖💔

اقایون درخواست ندن                میدونی چیه حالم خوبه اما تو یه حالت خنثی به سر میبرم نه خوشحالم؛نه ناراحت، افسرده هم نیستم اما دلم گرفته و کلافه ام، نمیدونم به کی یا چی فک کنم تا آروم بشم، حتی نمیتونم حالمو توضیح بدم، خنثی ام اما به اندازه ی تموم دنیا فکرم درگیره..! من حالِ این روزامو دوس ندارم.‌‌.. ولی به قول شایع... یه روز بدون اینکه به کسی بگم‌میرم میرم جایی ک بودنم کسیو اذیت نکنه؛ کسی سردرفتار نکنه،کسی طعنه نزنه،تیکه نندازه... میرم‌جایی ک هیچکس نگاهاش اذیتم نکنه...! اون روز،روزیه ک میخوام تنها بمونم تنهای تنها🙃️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731