2733
2739
عنوان

دوس دارم بقیه بهم حسودی کنن..

242 بازدید | 25 پست

وقتی یه خانمی پیشرفت میکنه زنای دیگه پشت سرش حرف میزنن و بهش حسودی میکنن خیلی خوشم میاد.

دوست دارم اینقد موفق بشم بقیه پشت سرم غیبت کنن یا بهم حسودی کنن.

فاز روشنفکری لطفا تو این تاپیک بر ندارین ادما از بعضی حس ها خوششون میاد😂😂😂 یه کاربر دیگه هم نظرش همین بود.

تا الانم بعضی کارها انجام دادم بهم حسودی کردن ولی در حدی نبوده ناراحتم)):

جوانه میزنم به روی زخم بر تنم فقط به عشق بودنم که من زنم که من زنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میدونی من از چی خوشم میاد 

از اینکه هر کاری میکنن حرس منو دربیارن ولی من برام مهم نیست 😂 تا الان خیلیا یعنی ۸۰ درصد ادمای دور ورم همین بودن 

نمیدونن با اینکاراشون نه بلکه حسودی نمیکنم بلکه اعتماد به نفسم میره بالا😙

و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
چشم و نظر هم حواست باشه به زندگی ما اینقد حسودی کردن بابای جوونم فوت کرد الان یه چشممون اشکه یکی خون ...

وقتی لولت بره بالا از ادما سطح پایین فاصله میگیری.

انقد ادم موفق کدومشون بدبخت شدن؟

میدونی من از چی خوشم میاد  از اینکه هر کاری میکنن حرس منو دربیارن ولی من برام مهم نیست 😂 تا ا ...

خیلی اصلا حس خاصیه😑😅😂

2740
من بهت حسودی میکنم خوبه! برو زندگیتو بکن ! بیکاری!

من نگفتم بهم حسودی کنن رسما فقط دنبال حس حسودی نیستم اون موفقیتی که بدست بیاری حسرت جایگاهتو بخورن.

ایشالا روزی برسه ما بهت حسودی کنیم🤪هرچند کار اشتباهیه

پس میگم ایشالا روزی برسه که به بهترینا برسی و ما از دیدنت خوشحال شیم

کاربری دست دو نفره 👒ایران قشنگه ما دوباره میسازیمت بهت قول میدم یه روزی میرسه افراد چادری به زیبایی خودشون پی ببرن و افرادی هم که حجابو دوست ندارن به زیباییشون پی ببرن ایران زیبای ما بهت قول شرف میدم که یه روزی میرسه مردم بفهمن که به عقاید هم احترام بزارن و اگر خواستن امر به معروف و نهی از منکر کنن به همدیگه احترام بزارن🥺🥰شخصیت های مورد علاقه من:کوروش کبیر؛ امام رضا (ع) 🌱دختران ابر شدند از اسمان گیسو بارید🌝✨✨✨✨✨✨✨برای توی کوچه رقصیدن برای ترسیدن به وقت بوسیدن،برای خواهرم خواهرت خواهرامون برای تغییر مغزها که پوسیدن،برای شرمندگی برای بی پولی برای حسرت یک زندگی معمولی،برای کودک زباله گرد و آرزوهاش برای این اقتصاد دستوری،برای این هوای آلوده برای ولیعصر و درختای فرسوده،برای پیروز و احتمال انقراضش برای سگ های بی گناه ممنوعه،برای گریه های بی وقفه برای تصویر تکرار این لحظه،برای چهره ای که میخنده برای دانش آموزا برای آینده،برای این بهشت اجباری برای نخبه های زندانی،برای کودکان افغانی برای این همه برای غیر تکراری،برای این همه شعارهای تو خالی برای آوار خونه های پوشالی،برای این همه احساس آرامش برای خورشید پس از شبای طولانی،برای قرصای اعصاب و بی خوابی برای مرد میهن آبادی،برای دختری که آرزو داشت پسر بود برای زن زندگی آزادی 🫶🫶🫶🫶تو نیلوفر آبیِ منی ، تو بد ترین شرایط سخت ترین شرایط رشد میکنی و باز هم زیبایی🪷مرسی که تا اینجا خوندی امضامو با چشای زیبات عزیزم حالا میشه به امضام نمره بدی؟ 
2706