2733
2739

دختر داییم کلاس هشتمه متولد ۸۷ هست یکسال هفتم رو درس نخونده افتاد ولی سال بعدش با معدل کا ۱۹.۹۰ قبول شده الان هم هشتمه معدل ترم اولش ۱۹.۷۹ بود همه درس های بیست فقط ورزش ۱۷ یه مدت داروی اعصاب مصرف میکرد دکتر تشخیص داده بود اسکیزوفرنی و اختلال دوقطبی داره میخواست بیمارستان روان بستری بشه ولی مامان ش نزاشت از لحاظ روحی و روانی داغونه ولی به اجبار مادرش درس میخونه هوشش عالیه برای امتحان های نهایی صبح پا میشد ۱۵ فصل رو میخوند راحت یاد میگیره و حفظ میشه ولی خیلی مظلومه چند وقته به فکر ترک تحصیله ولی مادرش مختلفه چند به طور غیر مستقیم گفته می‌خوام خودکشی کنم

●🌞●What's done is done, what's gone is gone, one of the life's lesson is always moving on••🌻🌿••

خب بره پیش مشاوره 

خیر دنیا و آخرت در توسل به امام زمان است🥀آقا جان بیا که بی تو به جان آمدم ز تنهایی🥹برای سلامتی و فرج امام زمانمون یه صلوات بفرس🌷 اگه فرستادی مطمئن باش آقا نگات می‌کنه💜
خب بره پیش مشاوره 

تا سال پیش می‌رفت الان مامانش نمیبرتش میگه فقط دنبال توجه هست و به حال خودش رهاش کرده تا بمیره

●🌞●What's done is done, what's gone is gone, one of the life's lesson is always moving on••🌻🌿••

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا سال پیش می‌رفت الان مامانش نمیبرتش میگه فقط دنبال توجه هست و به حال خودش رهاش کرده تا بمیره

بهش بگو معنویاتشش رو ببره بالا از خدا دور بشه شیطون بهش نفوذ میکنه

خیر دنیا و آخرت در توسل به امام زمان است🥀آقا جان بیا که بی تو به جان آمدم ز تنهایی🥹برای سلامتی و فرج امام زمانمون یه صلوات بفرس🌷 اگه فرستادی مطمئن باش آقا نگات می‌کنه💜