2737
2739
عنوان

چرا ول نمیکنه منو 😭

584 بازدید | 20 پست

با یکی یکی دوسال پیش بودم یسال باهم بودیم خیلی همو دوست داشتیم وقتی میخواستم کات کنم باهاش میومد گریه زاری میکرد میگفت بدون تو نمیتونم خودش میگفت منه لاتو لاشیو تو جمع کردی خیلی پسر خسیسی بود ولی واسم خرج میکرد واسه تولدم یه گردنبند خرید کلی خوراکی خرید ک اونم واسم عجیب بود خرج کرده😂خودش میگه من واس کسی خرج نمیکنم ولی پای تو وسط باشه هیچی برام مهم نیست میگم ورشکسته نشی لعنتی😂خانوادم فهمیدن گفتن ما ب تو نمیدیم دخترمونو بازم ول نمیکرد میگفت بزار بیام با بابات حرف بزنم من نمیزاشتم زار میزد میگفت تروخدا ولم نکن میگفت خودمو میکشم روانی بود میرفت بالا پشت بوم میگفت اگ نمیخوایم بگو همین الان تمومش کنم شمارم عوض کردم دوسال رفته بود سربازی نمیخواست بره انقد گفتم برو نمیدونم بخاطر من رفت یا چی باز پیدام کرده بود میگفت الان سربازم اذیت نکن بیا ببینمت دلم تنگ شده محل نمیدادم الانم سربازیش تموم شده باز ول کن نیست میگه بیا مثل قبل همچیو قشنگ کنیم من قبول نمیکنم میگه هرکاریم کنی ولت نمیکنم تو اخرش مال منی یا مال منی یا مال خاک اینم بگم وقتی با من بود بهم خیانت میکرد گریه میکرد میگفت بخدا هیچکسو مثل تو نمیخوام من عاشق کره ایام راجب پسرا اونا زیاد حرف میزنم میگف راجب اونا حرف میردی منم حرص میخوردم میخواستم حرصتو دربیارم

میشه خواهرانه کمکم کنین؟تاپیکمو گزارش بزنین 🥺🙏🏻واستون صلوات میفرستم خدا خیرتون بده

میشه چندتااز تاپیکامو گزادش بزنی؟اگه اینکارو کردی خیلی مهربون و دلپاکی🥺🩷امیدوارم به ارزوعات برسی

یه همسایه داشتن همکلاسی بودیم  فامیل همسایشون عاشق همین پسره بود همش پیام میداد بهش 

این دختره همکلاسیم فهمید من رلشم اومد گفت خیلی دوست داره خیلی خیلی زیاد گفتم تمومش کردم کات بودیم اونوقت گفت اون ولت نمیکنه  اون خیلی میخوادت دوستام فحشش میدادن میگفتن برو میگفت ب شما مربوط نی دخالت نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

مال منم میگه یا مال منی یا مال خاک

منم مث تو خستم🕊

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
مال منم میگه یا مال منی یا مال خاک منم مث تو خستم🕊

یبار وسط خیابون چنان سرم داد زد خیس کردم خودمو😂داشتم میومدم پشتم بود یواش گفت لباستو درست کن درست کردم باز گفت درست کن درست کردم ایندفعه داد زد میگم لباستو درست کن همه برگشتن مارو نگاه کردن پیام دادم گفتم چته روانی گفتلباست بالا بود همچیت معلوم بود داشتم روانی میشدم کلا خله بچه 😂😐

خبب اگه خودتم مبخوایش خونواده تو راضی کن 

من دوسش داشتم قبلا:)

الانم دارم 

ولی خیانت میکرد بهم میترسم 

خودش میگه تو همش راجب پسرای کره میگفتی منم میخواستم حرصیت کنم دیگه بخدا کاری نمیکنم اصن بیا یروز گوشیمو ببر خونتون همچیمو نگاه کن

2706