2737
2734

اگه بلد نباشی زیاد خوب نیست اما اینکه دلت نخواد برونی اصلا بد نیست

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم هر کی به یه چیز علاقه داره

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731

وا نه چرا بد باشه ، مگه همه باید همه چی رو انجام بدن و بلد باشن؟

یکی دوست نداره شاغل باشه یکی دوست نداره درس بخونه یکی حتی دوست نداره مثلا آرایش کنه...

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

اگ علاقت بخاطر ترس رانندگی . یا ظعف در یادگیری باشه خوب نیست 

اینروزا خانوما بیشتراز مردا تو جامعن ب نظرم علاقتو زیاد کنی واسه خودت خلی بهتره

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️

نه عزیزم اصلا بد نیست . 

خاله منم سال ها وقت آزاد داشت اما خب یه جورایی دوست نداشت و احساس میکرد نیاز نداره به رانندگی 

الان که دختر خاله ام مسیر مدرسه اش یه کم دوره از خونشون تازه گواهینامه گرفته تا بتونه دخترش رو ببره و بیاره 

دوستان عزیز ممنون میشم برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات بفرستید ☺🌹
اره ترس وعدم اعتماد بنفس

منم مث تو بودم 

تا قبل یاد گیری دائم میگفتم از رانندگی بدم میاد 

تا وقتی مرد هست چرا من ب خودم سختی بدم 

بیخیال مگ مادرم بلد نبود چیشد 

ولی خب بااین حس مزاحم جنگیدم 

و رانندگیو یاد گرفتم عاشق رانندگیم مخصوصا تنهایی 

الان جایی بخوام برمم دیگ استرس اینکه اژانس بازه یا بسته اسنپ گیرم میاد یا نه سر موقع قرار میرسم یا ن ندارم خودم میپرم پشت ماشینو میرم میام 

وقتی کار فوری داشته باشم یا محبور باشم برم و برگردم دیگ حیرون تاکسی اینام نیستم هزینشم ب صرفه تره

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️

اسی اگ بااین حس نجنگی مطمئن ی جا پشیمون میشی 

ومطمئنننن باش هرچقدم فرار کنی ی جا بهش محتاج میشی