2737
2739

سلام من امروز متوجه ی نمیدونم جوشه یا توده چربی شدم ک اندازش از عدس هم کوچکه نه درد داره نه قرمزه خیلی چیزای بدی تو نت نوشته( سرطان و ...) امروز هم جمعه هس دکتر نمیتونم برم فک کنم از خیلی وقت پیش هس پارسال هم دیدم بعدش محو شد گاه میره گاه میاد انگار منم زیاد عرق میکنم و از ژیلت استفاده میکنم میشه بگین تجربه ای چیزی در این مورد دارین کمکم کنین؟؟؟؟؟

منم چندسال پیش یه جوش درآوردم که بزرگ شد بعدش خودش رفت

دیگه هم درنیومد

میگفتن با تیغ ببرش تا چرکش بیاد بیرون ولی من ترسیدم دست بهش نزدم تا خودش رفت

والا مال شمارو نمیدونم چجوریه که

اینجا هم همه دکتر میشن اگه یکی دوروزه نرفت برو دکتر تا خیال خودتم راحت شه

خودت را چگونه ساختی؟؟؟!!!                                                          زخم به زخم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم داشتم

خودش درست میشه فقط زیاد دست نزن و ژیلتم استفاده نکن

کلا سعی کن چن وقت دس نزنیربهش

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
2728

من همینو داشتم 

وحشتناک نگران شدم چون قبلش یه مطالبی خونده بودم مثلا سرطان سینه پیشرفته که میزنه به زیر بغل و سرطان غدد لنفاوی و ...  

گور خودمو کنده بودم. 😂😂

بعد متوجه شدم جوشه و مربوط به ژیلت هست.

اگر علائم دیگه ای نداری زیاد نگران نباش شنبه برو دکتر حتما.

مثل یه جوش بزرگ عمقی هست که دردناکم هست معمولا. 

ولی احتمالا دلیلش همون ژیلت باشه.

ژیلت ضدعفونی کن قبل از استفاده. 

اسمم شبیه اسم واقعی هست ولی الکیه.اگر کسی رو که مخالف لایک هست، لایک کردم پیشاپیش عذر میخوام.💔 کاش یه اسمی میذاشتم شبیه اسم واقعی نبود.😔 آخه کاربری اولم هست، نمیدونستم اسم رو نمیشه تغییر داد.پروفایلم خودمم با همسرم، 😍😍مشکلات زیاده، یه خورده اعصابمون ضعیف شده، چیزه خاصی نیست. 😊😊