2733
2734

آره دیدم

خیلی هم دعوا داشتن تو زندگی

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
اووووو زیااااد خواهرام پسرعموم خالم سه تا از دوستام فامیلای دووور که خیلی زیاد چیو تعریف کن ...

نه کُلی نگو 

میشه یکیش رو تعریف کنی  مثلا چند وقت عاشق بودن چجور اشنا شدن؟    بعد علت طلاقشون و اختلاف اشون دقیقا چی بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله دیدم مثل سگ و گربه شدن با هم با فضاحت و جنگ و دعوا و آبروریزی جدا شدن 

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       
2740
چجوری صحبت کردم؟😐 حالت واقعا خوب نیست نوشتم  تعریف کن    کجاش  بده؟

والا دستوری گفتی. من نیومدم داستان تعریف کنم که . یه جمله گفتم تمام میخواستم داستان بگم از اول میگفتم!

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
نه تو عقد جداشدن  یا بعد عروسی؟ ـکه میگی ۳ هفته؟

عقد 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
 یعنی عاشق و معشوق بودن تا قبلش؟

اره

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706