2733
2734

مثلا تهدید کنن خانواده یا اینو میخام یا فلان کارو میکنم یا با هیشکی ازدواج نمیکنم بعداخرشم برن تو زندگی  جدابشن؟

فقط اگر دیدید  جواب بدیـــدا  ممنون

و لطفا یک کلمه ای هم جواب ندید کامل تعدیف کنید چجوری بودن

آتیش تند زود خاموش و سرد میشه 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

آره دایی من و زن داییم 

هیچکس راضی نبود ولی داییم چاقو گرفته بود دستش که خودمو میکشم و فلان 

آخرم هیچکس راضی نشد رفتن تو کوچه خیابون شاهد پیدا کردن بردن محضر عقد کردن 

ولی بعد ۲_۳ سال چشم دیدن همو نداشتن همش دعوا بحث و ....

طفلک زن داییم تو جوونی تصادف کرد و فوت شد فقط ۳۲ سالش بود 😓😓خدا رحمتش کنه اصلا خوشی نکرد 

آره کمتر دو ماه بعد برگشت خونه باباش. دو سال در کشمکش طلاق بودن. بچه بازی هم بود علت طلاق. تو سر و مغز هم میزدن. فکر کرده بودن زندگی همون کافه و اتاق فراره که با هم میرن خوش میگذره. به هزار سختی بعد ازدواج فکر نکردن. البته خب مخالفت خانواده هم دخیل بود. مادرشوهر به عروس علاقه نداشت. محلش نمیداد. اینم زورش میگرفت

باشه حالا اگه دیدی همچین نمونه ای تعریف کن

تو همین نی نی سایت بارها دیدم 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706