2737
2739
عنوان

واقعا شوهرم اسکله؟؟؟؟

227 بازدید | 14 پست

داریم طلاق میگیریم شوهر اسکل دلقکم داره به هر دری میزنه تا از من آتو بگیره ..در حالیکه من خونه رو ترک نکردم و خودش رفته پیش خانوادش رفته برا من عدم تمکین زده!!! که البته شکست خورد!! یا مثلا با تهدید به آوردن مامور و پلیس میکفت باید اثاثاتو جمع کنی بری!!!!!! که البته برا اونم موفق نشد!!! حالا دیروزم اومده بود بچه رو ببینه گفتم برو قانونی اقدام بکن دیدم سریع گازشو گرفت رفت ..بعدش گفتم فردا بیا ببین عیبی نداره ..جواب نداد و نیومد😑😑😑😑😑😑خوشحال و خندان یه بهانه دستش افتاد بره قانونی اقدام بکنه!!!!! اخه یکی نیس بگه اسکول گیریم بری اقدام قانونی بکنی برا دیدن بچه !! ضررش به من چیه؟؟خودت علاف میشی !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عشقم براچی میخوای طلاق بگیری مشکلتون چی بود

هیچوقت دلگرم زندگی نبود و جوری رفتار میکرد که انگار همه چی براش موقتیه‌ و قرار نیس توی این زندگی بمونه..اومدم امتحانش کردم ببینم واقعا زندگیشو می‌خواد یا نه ..اونم جوابمو داد🙂کاملا ثابت کرد زندگیشو نمیخواسته

2738
من موندم چمور با این بی عقل اذدواج کردی

از اول مشخص بود یه تختش کمه اهمیت ندادم ..یه ذره مغز تو سرش نیس اصلاااااا..زار زار گریه میکرد میگفت منو ببخش بی تو نمیتونم زندگی بکنم!!!! تا پاشو گذاشت خونه باباش کلا یه آدم دیکه شد

هیچوقت دلگرم زندگی نبود و جوری رفتار میکرد که انگار همه چی براش موقتیه‌ و قرار نیس توی این زندگی بمو ...

عزیزم🥺 حالا پسرت پیش خودت میمونه؟

واقعا نمیشه یکی رو به زور پابند زندگی کرد باید خودش همسر و زندگیشو دوس داشته باشه

واقعا متاسفم

کاربر قدیمیم
2706