2737
2734
عنوان

در چه حالین:::::::)بیاید یه سوال دارم از خودتون خانما😘

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 58 پست
خط خطی کردن دستم با تیغ گاهی وقتا هم گریه

باید پیش روانشناس بری عزیزم 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو ماشین نشستم منتظرم مامانم بیاد  کلا من یا با چیزی کنار میام یا تلاش میکنم تغییرش بدم و خ ...

آره بعضی چیزا که حل شدنی هست باید حل کرد بعضی چیرا هم کنار بیای و بپذیری

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2731
اره دقیقا شمام شرکت کردین

من نه  خالم ثبت نام کرده 

ظرفیت شهر شما چطوره ؟ 

چند سالتونه؟ 

چقدر خوندین؟

خاله ی من ۳۵ معمولی خونده و ظرفیت شهرمونم ۳ نفر

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
نمیدونم ندیدم چنین چیزی گفته باشن ولی لطفا بزنین چیزی از شما کم نمیشه🥺♥️🙏🏻 واستون دعا میکنمم ...

زدم عزیزم 

ممنونم 

مرسی عزیزم گفتن امروز

خبرمون کن😍

نبابا عادت کردم دستم دیگ پر شده همیشه لباس استین بلند میپوشم کسی نبینه توی این گرما

تو با تیغ خط خطی میکنی من سگ بشم با خودکار خط خطی میکنم 🤣 ولی دختر خالم مث توعه

Football is my life is my love ^^
2740
من نه  خالم ثبت نام کرده  ظرفیت شهر شما چطوره ؟  چند سالتونه؟  چقدر خوندین؟ ...

اهان

خیلی کم ۴ نفر

مرکز استانم و امتیاز بومی هم نداریم

یه ماه حدودا، تازه درسمو تموم کردم

۲۳ سالمه

اهان خیلی کم ۴ نفر مرکز استانم و امتیاز بومی هم نداریم یه ماه حدودا، تازه درسمو تموم کردم ۲۳ سال ...

اهوم شما سنت کمه انشاالله قبولین عزیزم ...

اگه جوابا اومد حتما پیام میدم میپرسم که نتیجه چی شد 

ما که همو نمیشناسیم😁

براتون دعا میکنم 

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
2706