2737
2739

سابق نامزدم افتاده دنبالش گفته وایسا میخام باهات حرف بزنم دوبار هم افتاده دنبالش 

نامزدمم به حرفاش گوش نداده گفته برو زشته اینکارا

بعد رفته ب همسایه دختره گفته به خانواده دختره بگیم دست از سر من ورداره من یکی دیگرو میخام 

یمدت بعد این قضیه پدر دختره با خانواده نامزدم قهر  شدن و اصلا سلامم بهم نمیدادن بازم تازگیا متوجه شدم اشتی کردن بنظرت پدره دختره بااینکه ابروی دخترشو بردن باز چرا بااینا حرف میزنه؟ ینی بازم یچیزی یچیزی زیر سرشونه ک بخاد باز دخترشو قالب اینا کنه؟؟

احتمال داره 

خدایاشکر 🙏در تاریخ ۹/۹/۹۹ وام‌مون جور شد برا ساخت خونه😍 ایشالله درتاریخ ۹/۹/۱۴۰۰ تو خونه خوشگل و مستقل خودم دارم گلدونامو اب میدم برام دعا کنید ممنون.                                                        "توانا بود هرکه دارا بود"ز ثروت دل پیر برنا بودتهیدست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب و روز کوشا بودندانست فردوسی پاکزادکه شعرش در این ملک بیجا بودگر او را خبر بود از این روزگارکه زر بر همه چیز والا بودنمیگفت آن شعر معروف را          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه نمیگی نامزد شماست؟

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم