2737
2739
عنوان

از بچه جاریم خوشم نمیاد خیلی لوسه

| مشاهده متن کامل بحث + 1932 بازدید | 93 پست
چچون عزیزم طرز فکرا داره عوض میشه  چون این دنیای لعنتی تحت تأثیر  مجازی و گند کاریاش و چش ...

☹️ مجازی رو هم همین آدما ساختن دیگه قلباشون بعضیا سیاهه 

حالا انشالا همسر من فهمیده باشه که اینطوری نشه آخه من خیلی عمه و عمو کوچیکمو دوس دارم انقدر خوبی در حقم کردن 

کاربری  برای سه نفر است 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردمم نمیدونم فکر نمی کنند عموشه میگن دوست دختر داره خانواده شون حرف بازند

حالا شوهر کنه درست میشه سرگرم زندگی خودش میشه 

مطمئن باش منظوری به هم ندارن 

از یه نقطه نظر دیگه که نگاه میکنم تو هم حق داری 

فقط برادر زاده ش هنوز تو بچگیش مونده 

کاربری  برای سه نفر است 
2731
☹️ مجازی رو هم همین آدما ساختن دیگه قلباشون بعضیا سیاهه  حالا انشالا همسر من فهمیده باشه که ای ...

دقیقااا عزیزم مهران مدیری ی لایوی گذاشته بود اگ گوش کردین میگفت واقعا خدا لعنت کنه خدا لعنت کنه اونی ک مجازی رو وارد زندگیا کرد

واقعا همینطوره مجازی ک اومد کم کم انسانیت از بین رفت و هر روزم داره بدتر میشه دیگ خودتون شاهد هستین تو جامعه ک چقدر فاجعه شده و بی بند و باری مد شده 

شما نگران نباش گلم در مورد عمو و همه خدا حفظشون کنه براتون  رابطتون در حد چارچوب باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد عزیزم

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
2740

تورا خدا اون عموشه ... اختلاف سنیشونم کمه .. 

والا منم ی خواهرزاده دارم دانشجوس پسرِ خیلی عاشقشم چون ی جورایی هم بازی هم بودیم من اختلاف سنیم با خواهرم زیاده دبستان بودم این دنیا اومد 

الان شوهرم باید رو روابطمون حساس شه .. 

استاترررر چقدر حسودی🤣🤣🤣🤣

اون برادرزاده شوهرت از گوشت و پوست شوهرته

چه ۵ سالش باشه چ ۲۰ سالش.

منم با خواهرزاده ام صمیمی ام با اینکه پسره.. زیاد بغلش وبوسش میکنم..... بغل و بوس ک چیزی نیست حاظرم جونمم براش بدم...

الکی حساس نشو.خودتو بده نکن. اون برادرزاده اشه پاره تنشه

بلند‌می‌خندید‌گویی‌پنهان‌می‌کرد‌غمی‌را‌..

اسی😐   چتونه شماهااااا   شوهرت بهت بی توجهی میکنه که حسادت میکنی؟   عموشه دوسش داره   منم با داییم صمیمیم ۳۰ سالشه  ۵ سال ازم بزرگتره اینطور رفتار میکنم..  این از بچگی نیست نوع ابراز علاقه ها فرق داره

بَرام هیچ حِسی شَبیه طُ نیست...❤
خدایه دیگه من نمیخوام توی این دنیای مسخره ات باشم  دارم به این فکر میکنم منی کخ اختلاف سنیم با ...

دقیقااا منم با خواهرزادهام اختلاف سنی کمه اونا پسرن... خیلی صمیمی هستیم بغل و بوس زیاد میکنیممم

اونا خواهرزاده منن پاره تن منن از گوشت و پوست استخون منن.. بعد ی عده منحرف مثل استاتر بیاد این چرتو پرتارو بگه...

استاتر برو خودتو درمان کن از حسودی داری میترکی...

اون عموشه از خون و گوشت عموشه.. ب تو اصلا ربطی نداره

بلند‌می‌خندید‌گویی‌پنهان‌می‌کرد‌غمی‌را‌..
2706