2733
2734
دقیقا!!! من خودم به خاطر شرایط خونوادگیم زود ازدواج کردم!!! الان منتظر بدنیا اومدن بچمم!‌خیلی میترس ...

ای جان 🥺❤️

واقعا مسئولیت سختیه اعتقاد دارم بچه ها نیاز به الگوی مناسب دارن آیینه پدرمادرن 

اول باید حسابی رو خودمون کار کنیم تا بتونیم اوناروهم تربیت کنیم

خیلی سخته 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
اتفاقا فاصله سنی خودم با مامانم ۱۷ سال هست خیلی باهم رفیقم تو همه پشت همیم میفهمم چی میگی 

پس خوشحال باش.من دوتادوست دوقولو‌داشتم مادرشون اختلافش کم بود اینا رفیق بودن بد مادرشون گفته بود یه تبلت بگیرید برای سرگرمی خودتون.بد داداشاشون نمیدونستن چون خیلی سخت بگیر بد دل بودن جزمادرشون

ولی مامان مثل کاراه گجدبودهمیشه

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره تو راس میگی. یکی 40 ازدواج کنه طلاق نمیگیره ولی 19 ازدواج کنه میگیره. منطق ازت میباره.

بله هردومون طلاق میگیرن ولی توسن کم بیشتره خانم بیشتر چرا نمیخوای قبول کنی چرا چشماتون رو روی واقعیت می‌بندید واقعا ؟  بعضیاشون طلاق میگیرن بعضیاشون مجبورن تواون زندگی بمونن ما هززندگیشون باخبر نیستیم و هستن بعضیا که راضی باشن که اوناهم ازدواجشون واسه ۵سال پیشه

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
2728
2740
شاید توی خانوداه شما زیر 18 کودک محسوب میشه😉

از نظر قانون بین المللی خانم محترم زیر 18 کلا کودکه😐

بالاتر از قانون؟ 

در ضمن شما رو من ریپ زدی و. منو قضاوت کردی ولی دیگه جوابمو ندادی ☺️

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
بله هردومون طلاق میگیرن ولی توسن کم بیشتره خانم بیشتر چرا نمیخوای قبول کنی چرا چشماتون رو روی واقعیت ...

مورد*

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.

میخوای ازدواج نکنی؟ نکن. سن 18 برای ازدواج مناسب نیست؟ اوکی برو پی زندگیت. 👈لازم نیست به همه حرفت رو بقبولانی اخوی. تو هر وقت دوست داری ازدواج کن کسی باهات کار نداره؛ ولی حق داری به کسانی که به موقع ازدواج کردن توهین کنی.

امام حسن عسکری علیه السلام: بدانید که غیبت فرزندم به قدری طولانی میشود که مردم در شک واقع میشوند؛ مگر افرادی که خدا ایمانشان را نگهداری کند. اثبات الهداة، ج ۶، ص ۴۲۷
2706