2737
2739
وقتی کسی بهت میگه سن بالا دوست داشتی خجالت نمیکشی از حرفش؟

خوبی ؟ یه زوج تو اینستا هستن معروف شدن هی رو ویدیو هاشون میزنن منو سیدعلی ۲۰ سال فاصله سنی داریم . من مجردم سرم بره بالا ۵ سال فاصله ازدواج نمیکنم

تو یه رویایی که نمیشه مال من شی ..
جالبه. دوست پسر داری بعد با ازدواج مخالفی! موضوع سر همینه: بعضی‌ها با ازدواج مخالفن ولی با دوستی های ...

جلوتر گفتم خانواده هامون در جریانن همو می‌شناسن مخالف ازدواج نیستم اولین و اخرین منه چون از اولم اهل دوست پسر نبودم همینم چون از هم خوشمون اومد و اخلاقامون به هم میخوره با همیم

جفتمون نیازه هنوز بزرگتر شیم واسه زیر یک سقف رفتن جفتمون کوچیکیم خانواده هامونم گفتن صبر کنیم بزرگتر شیم 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب اگه عقل نداره بره برمیگرده توی 13سالگی گیر داده بود بایه لات بیسرپا زندان رفته شوهرکنه 

اوف خدا بدادتون برسه بچه دار شدن چقدر سخته ایشالله زودتر بزرگ بشه سرعقل بیاد 

حالا همچینم کوچیک نیست ۱۷ سالشه باید خوب و بد بفهمه دیگه 

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
2728
وایی😐

خیلی زرنگه جاریم.ادمو چنان گول میزنه بد یه ماه میفهمیدی تازه چی شده

همون شب عروسی برای بچه اقدام کرده بود😕تادوماه بد عروسی باردارنشد میگفت برم دکترببینم چمه.بد بد چهلم دختراولش به دومی باردارشد یازده ماه اختلاف دختراشه

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
بله عزیزم . به لحاظ علم پزشکی در تمام دنیا زیر ۱۸ سال کودکه و حتی متخصصین اطفال باید واسه بیماری اون ...

عزیزم بحث نکن فکر میکنی این همه تاپیک عجیب غریب 

و خیانت و اینا چرا هست واسه همینه دیگه...

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
2740
میتونم بپرسم چند سالته؟

البته

2 ماهی مونده تقریبا 

میشم 18

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
خوبی ؟ یه زوج تو اینستا هستن معروف شدن هی رو ویدیو هاشون میزنن منو سیدعلی ۲۰ سال فاصله سنی داریم . م ...

تو خوبی ؟؟؟

خب اینطوری گفتی من فکر کردم خودتو میگی

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
البته  2 ماهی مونده تقریبا  میشم 18

ولی خیلی بیشتر از سنت میفهمی!!! واسه همینه که میگم دهه هشتادیا خیلی زود بزرگ شدن.

خودمم متولد ۸۰ ام

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
بله عزیزم . به لحاظ علم پزشکی در تمام دنیا زیر ۱۸ سال کودکه و حتی متخصصین اطفال باید واسه بیماری اون ...

ممنون از شعور و فرهنگت عزیزم. اتفاقا توی خانواده‌ی ما اینطور نیست و از لحاظ مدارج علمی همه تحصیلات عالیه دارن.

امام حسن عسکری علیه السلام: بدانید که غیبت فرزندم به قدری طولانی میشود که مردم در شک واقع میشوند؛ مگر افرادی که خدا ایمانشان را نگهداری کند. اثبات الهداة، ج ۶، ص ۴۲۷
2706