2733
2734

من خودم تو این سایت دیدم دهه هشتادی ازدواج میکنن وگرنه تو محل ما تازه دهه هفتادیادسمت ازدواجن تازهدشصتی هاش هنوز بیشتر مجردن

‌آرزو  قلبیم به عشقتون برسید😊❤️ خیلی دوست دارمmilad😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه ازدواج فقط واسه رابطه ی جنسیه؟!!

واسه جلوگیری از رابطه نامشروع بره ازدواج کنه یکی دیگه رو هم بدبخت کنه خودشم بدبخت تر شه 

تربیت درست و الگوی خوبی بودن مادر و پدرم که کشکه

حرف ایشون قشنگ این بود 😐😐😐

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
الان یه عده میان میگن« سن مهم نیس شاید عقلش اندازه یه دختر ۲۴-۲۵ ساله باشه. ما خودمون هم ۱۱ سالگی از ...

شاید توی خانوداه شما زیر 18 کودک محسوب میشه😉

امام حسن عسکری علیه السلام: بدانید که غیبت فرزندم به قدری طولانی میشود که مردم در شک واقع میشوند؛ مگر افرادی که خدا ایمانشان را نگهداری کند. اثبات الهداة، ج ۶، ص ۴۲۷
2731
2740

واقعا تو سال ۲۰۲۴ تفکرات بعضی از کاربرا باعث تشنج آدم میشه.  

چه خبرتونهههههه چهههههههه خبرتونه!

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  دوستان نی نی سایتی "بذار" نه "' بزار"'     وَرَهرام ( بهرام ) ؛ فرشتهء پیروزی             ساحل جواب سرزنش موج را نداد🌀گاهی فقط سکوت سزای سبک سری ست                    سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به ارش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهورایی ام/زِ بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم👑
اره عزیزم شوهر منم متولد ۷۲ من ۸۸

مامان بابات قشنگ معلومه ازت سیر بودنا 

هم تو بچگی ردت کردن بری هم دادنت به ۱۶ سال از خودت بزرگتر

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
حالا چه اصراریه که نامزد کنه تا شوهر گرامیش یه فیضی هم ببره این وسط ،دختره هم بزرگ بشه کم کم 

چشم الان دستور میدم همین کارو کنن 😐

مگه دست منه ، شرایط رو گفتم دیگه 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم تعجب کردم  جدیدا باز دارن توسن کم ازدواج میکنن ادم میمونه

اینا میخوان یکی خرجیشون بده وگرنه اگر خانواده درستی داشته باشن نمیزارن تو نوجوانی دخترشون وارد زندگی متاهلی بشه و همبستر بشه😣

خدا هرگز دیر نمیکند...باشد که اکنون کامیابم💚
الان بچه ها از سن خیلی کم همه چی رو میدونن از سن بسیار پایین تحریک میشن یه به یکی از سایتای روانشن ...

پس باید ازدواج کنن اره ؟ میتونن جلدش رو بگیرن کی گفته ازدواح ازهمه بهتره اون دختر بزرگ که میشه متوجه میشه چه اشتباهی کرده هرکسی هم که ناراضی نیست ازدواجش برای زمان قبله مثلا ۵و۶ سال پیش نه اللن 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
2706