2733
2734

مسخره بود مسخرررررره

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوید به عماد سم دادخورد مرد.حامد ومهتاب اشتی کردن.فرشته هم جریان قتل توکتاب نوشته بودگذاشته بود واسه حامد.حامدفهمیدکه باباش به فرشته گفته بوده عشیری بکش من پشتت هستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
2731
نوید به عماد سم دادخورد مرد.حامد ومهتاب اشتی کردن.فرشته هم جریان قتل توکتاب نوشته بودگذاشته بود واسه ...

خب پس چرت پشت فرشته نبود عماد؟

بلند‌می‌خندید‌گویی‌پنهان‌می‌کرد‌غمی‌را‌..
خب پس چرت پشت فرشته نبود عماد؟

نمیدونم میخواستن بندازن گردن اون مرده اسمش یادم نیست که توزندان خفه اش کزدن که نشد.کلا فیلم خوبی نبود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم میخواستن بندازن گردن اون مرده اسمش یادم نیست که توزندان خفه اش کزدن که نشد.کلا فیلم خوبی نبو ...

پس تو صحنه قتل با یه چیزی زدن تو سر فرشته اون جریانش چی بود و کار کی بود؟وچرا!؟

2740

نمیدونم میگم که کلانامفهوم بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اونا کتر خود عشیری بود وقتی تو دادگاه اعتراف کرد نشون داد

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤